Gotowe biuro Biznes Spot zagrało w serialu

Gotowe biuro Biznes Spot przy Wiślanej 8 na warszawskim Powiślu zagrało w serialu „Na sygnale”. Możesz jeszcze wynająć pokój w biurze, które tak spodobało się filmowcom.
Gotowe biuro Biznes Spot zagrało w serialu, bo nasze wnętrza idealnie pasowały do kancelarii prawnej. I to nie byle jakiej kancelarii, skoro jej klientem był biznesmen dwudziesty na liście najbogatszych Polaków. Pech chciał, że bardzo ważny klient podczas wizyty u prawników miał zawał serca. Serialowi ratownicy medyczni przyjechali do naszego biura. W serialu zagrała też oryginalna winda w biurowcu.
gotowe biuro

Gotowe biuro – co oferujemy

Obecnie gotowe biuro, które zagrało w serialu jest w całości wynajęte. Ale mamy jeszcze do wynajęcia pokoje w nowej części. Utrzymane są w tej samej stylistyce, która tak przypadła do gustu filmowcom.
Gotowe biuro Biznes Spot mieści się na trzecim piętrze biurowca przy Wiślanej 8. Starsza i nowa część mają wspólną recepcję. Recepcjonistka wita gości, odbiera telefony w imieniu firm i wedle życzenia łączy, bądź nie. W recepcji jest drukarka, fax, skaner dostępne dla wszystkich korzystających z gotowego biura. Wynajmujący płacą tylko za rzeczywiste wykorzystanie urządzeń. W recepcji jest też dostępny dla wszystkich ekspres do kawy. Przy wejściu jest miejsce gdzie firmy mogą wywiesić swoje logo.
Mamy do wynajęcia urządzone pokoje jedno lub dwuosobowe. Ich wyposażenie to dla każdej osoby biurko, wygodny fotel, zamykana szafka na dokumenty, regał. Gotowe biuro oferuje dostęp do szerokopasmowego internetu zarówno po kablu jak i przez WiFi.

Gotowe biuro – okolica

Gotowe biuro Biznes Spot mieści się tuż obok BUW. Jest dobrze skomunikowane z resztą Warszawy. Co więcej, w okolicy zawsze są wolne miejsca parkingowe. Zwolennicy parkowania pod dachem mogą skorzystać z parkingu podziemnego BUW. W odległości do kilkuset metrów jest bardzo dużo restauracji, knajpek, pubów, barów. Każdy znajdzie coś dla siebie. Pisaliśmy o tym szeroko tutaj.
Zapraszamy, aby ustalić warunki najmu.
gotowe biuro
gotowe biuro