Gotowe biuro Biznes Spot zaprasza

Gotowe biuro to coraz popularniejsze rozwiązanie zwłaszcza w przypadku nowych firm. Pozwala skupić się na prowadzeniu własnego biznesu. Odpadają kwestie mebli, zaopatrzenia, sprzętu biurowego, obsługi sekretarskiej.
Gotowe biuro bywa tez nazywane instant office, czy biuro serwisowane. Dla niezorientowanych dwa słowa wyjaśnienia. Usługa polega na tym, że wynajmujemy gotową powierzchnię biurową wraz z obsługą. W cenie czynszu dostajemy biurko, szafkę, regał, dostęp do drukarki, faxu, telefonu stacjonarnego, kawy, herbaty, obsługę sekretarską. Z opłatą za materiały eksploatacyjne bywa różnie. Gotowe biuro albo je wlicza do czynszu, albo trzeba płacić dodatkowo za faktycznie zużyte materiały. Gotowe biuro zazwyczaj oferuje również salę konferencyjną z pełnym wyposażeniem.
Biuro serwisowane ma też tę zaletę, że wszelkie formalności można załatwić w jeden dzień a następnego już pracować. Umowy też zwykle nie podpisuje się na lata. Można ją podpisać nawet tylko na miesiąc a potem ewentualnie przedłużać. Gdy miejsca do pracy już nie potrzebujemy oddajemy klucze i nic więcej nas nie interesuje.

Gotowe biuro a coworking

Gotowe biuro od coworkingu różni się zasadniczo tym, że pokój do pracy służy tylko naszej firmie. Może w nim siedzieć jedna osoba, albo kilka. W przeciwieństwie do coworkingu mamy naprawdę swoje biurko, swoją szafkę i swój telefon na biurku. Nie rozpraszają nas rozmowy obcych osób. Tymczasem coworking zwykle oferuje pomieszczenie typu openspace gdzie osoby obok mogą rozmawiać na zupełnie nas nie interesujące tematy. Po zakończaniu pracy trzeba zwykle zabrać wszystkie swoje rzeczy.

Gotowe biuro Biznes Spot

Gotowe biuro Biznes Spot przy Wiślanej 8 na warszawskim Powiślu rozbudowało się i dlatego ma jeszcze wolne pokoje. Ze względu na wielkość pomieszczeń mogą w nich bardzo wygodnie pracować jedna, dwie osoby. Jeden z pokoi ma wyjście na balkon. Sposób, w jaki jest urządzone gotowe biuro Biznes Spot zostało docenione przez twórców serialu „Na sygnale”. Zagrało w nim kancelarie prawną.
gotowe biuro
Biuro serwisowane Biznes Spot znajduje się na trzecim piętrze nowoczesnego, niewielkiego biurowca. Na jego dachu jest taras widokowy. Biurowiec znajduje się tuż obok BUW. W niewielkiej odległości jest dużo restauracji i barów. Na miejsce można dojechać wygodnie komunikacją miejską. Jeśli ktoś woli dojeżdżać samochodem bez trudu, zawsze znajdzie wolne miejsce do parkowania.
Zapraszamy, aby ustalić warunki najmu.
gotowe biuro
gotowe biuro