Biuro serwisowane – aktywny wypoczynek po sąsiedzku

Nie sposób pracować bez przerwy. Często niedługa przerwa i chwila ruchu sprawiają, że oszczędzamy czas. Problem, który jawił się, jako nierozwiązywalny okazuje się banalnie prosty do rozwiązania. Szczęśliwie biuro serwisowane Biznes Spot znajduje się w okolicy gdzie łatwo znaleźć atrakcyjne miejsce na chwilę wytchnienia czy nawet trening.

Spacer w okolicy biura serwisowanego

Biuro serwisowane Biznes Spot z dwóch stron przylega do terenów zielonych. Z jednej strony jest to Park Kazimierzowski, z drugiej skwer S Jankowskiego „Agatona”. To najbliższe tereny zielone, ale nie wszystkie.
Kawałeczek dalej mamy kolejny, naprawdę atrakcyjny obiekt mianowicie ogrody Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego. W pnącym się z poziomu ziemi na dach BUW parku znajdziemy bez trudu zaciszne miejsce do przemyśleń.
Dalej w kierunku Wisły rozciąga się skwer przy Muzeum Sztuki Współczesnej i Centrum Nauki Kopernik. Jednak prawdziwa atrakcja kryje się na dachu Kopernika. Jest tam pięknie utrzymany ogród.
Warto przy tym zaznaczyć, że wszystkie powyższe tereny zielone są ciche. Jedyna ruchliwa arteria Warszawy, Wisłostrada jest schowana na tym odcinku w tunelu.

Biuro serwisowane – wypad na siłownię na wolnym powietrzu

Nie wszystkim i nie zawsze wystarcza dla zresetowania mózgu wyjście na spacer czy nawet pobieganie. Niektóry potrzebują solidnego wysiłku. Dlatego przyglądamy się gdzie w okolicach naszego biura serwisowanego można odwiedzić siłownię.
Zacznijmy od miejsca bardzo modnego. To Street Workout „Pod Mostem Świętokrzyskim”. Nie ma tam powszechnie znanych z siłowni wioseł czy orbiterków. Pod Mostem Świętokrzyskim znajdziemy drążki i poręcze do treningu siłowego. Tego rodzaju trening jest bardzo rozpowszechniony w krajach byłego ZSRR. Opiera się on na wykorzystaniu własnej masy ciała. Dla zamortyzowania ewentualnych upadków podłoże pod przyrządami pokryte jest miękką matą.
Niedaleko naszego biura serwisowanego jest też siłownia pod chmurką. To obiekt niewidoczny od ulicy. Znajduje się w kwadracie wyznaczonym ulicami: Dobra, Drewniana, Topiel i Leszczyńska.
Nasze biuro serwisowane jest też stosunkowo niedaleko siłowni miejskich. Jedna z nich znajduje się w parku Janiny Porazińskiej. To niewielki park w pobliżu Mostu Poniatowskiego pomiędzy ulicami Solec a Leona Kruczkowskiego.
Miejską siłownię znajdziemy tez w parku Marszałka Rydza Śmigłego, czyli na Powiślu na tyłach sejmu. W drugą stronę od naszej siedziby, czyli w dół biegu Wisły siłownia jest przy ulicy Bugaj, czyli na wysokości Starówki.

Biuro serwisowane – wyjście na siłownię pod dachem

Przy ulicy Wioślarskiej 8 przy Moście Poniatowskiego jest zlokalizowana siłownia Exuma Gym. Klub chwali się, że zapewnia najwyższą jakość usług, najnowocześniejszy sprzęt fitness firmy Life Fitness oraz Hammer Strength, wyselekcjonowaną kadrę trenerów personalnych. Ćwiczenia odbywają się w sali z widokiem na Wisłę i Stadion Narodowy.
Przy Tamce pod numerem 40 znajduje się siłownia Power House. To obok Muzeum Chopina, także od naszego biura serwisowanego trzeba się wspiąć pod górę. Na miejscu jest też solarium i sauna. Klub reklamuje się, jako kameralny.
Wielkie, supernowoczesne centrum ćwiczeń czynne jest od niespełna roku w podziemiach Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego. Na sześciu tysiącach metrów kwadratowych jest dużo nowoczesnego sprzętu do ćwiczeń jak na przykład Cable Cross Over (wyciąg bramowy) czy Multi Fit Cage (stacja do treningu funkcjonalnego). Niestety centrum sportowe jest dostępne nie dla każdego. Żeby z niego korzystać trzeba być studentem lub pracownikiem Uniwersytetu Warszawskiego. Jest jednak wyjątek. Mogą tam wejść również osoby trenujące w AZS.

Z biura serwisowanego na masaż

Zbędne napięcie może też pomóc uśmierzyć masaż. Znaleźliśmy jedną taką ofertę w pobliżu. W Elektrowni Powiśle jest Beauty Hall, który oferuje oprócz różnych zabiegów upiększających również masaże.
Biuro serwisowane Biznes Spot nie zajmuje się, na co dzień fitnessem Tak wiec nie gwarantujemy, że opisaliśmy wszystkie warte uwagi miejsca. Jednak i tak jest, w czym wybierać.