Biuro serwisowane Biznes Spot – dojazd

Biuro serwisowane Biznes Spot znajduje się przy ulicy Wiślanej 8 na warszawskim Powiślu. To cicha zielona okolica, a dookoła jest wiele ciekawych miejsc. Nie ma żadnych problemów z dojazdem w to miejsce.

Biuro serwisowane Biznes Spot – dojazd samochodem

Osoby, które będą pracowały w biurze serwisowanym Biznes Spot oraz ich goście nie będą miały problemów z dojazdem na miejsce własnym samochodem. Oczywiście nie bierzemy odpowiedzialności za korki na mieście, ale w okolicy nie ma dużego ruchu. I co najważniejsze w centrum Warszawy, zawsze jest gdzie zaparkować. Nie zdarza się, żeby w okolicach naszego biurowca nie było wolnych miejsc. Oczywiście obowiązuje tu strefa płatnego parkowania.

Biuro serwisowane Biznes Spot – dojazd komunikacją miejską

Dojazd komunikacją miejską też jest bardzo dobry. Biuro serwisowane Biznes Spot jest oddalone od Karkowskiego przedmieścia zaledwie jakieś 250 metrów. Zatrzymują się tam autobusy kilku linii.
Około 300 metrów jest do stacji metra M2, Centrum Nauki Kopernik. Praktycznie w tym samym miejscu są przystanki autobusów jeżdżących w tunelu Wisłostradą.
Kolejne zgrupowanie komunikacji miejskiej jest na Trasie WZ. U wylotu tunelu pod Starówką są przystanki pięciu linii tramwajowych i czterech autobusowych. Z tego miejsca jest do biura serwisowanego Biznes Spot około 300 metrów na piechotę.
Jest jedna linia autobusowa, którą można dojechać prawie pod drzwi biurowca, w którym mieści się biuro serwisowane Biznes Spot. To linia 105. Można nią dojechać z Bemowa.