Biuro serwisowane Biznes Spot w nowej odsłonie

Biuro serwisowane Biznes Spot jest jak nowe. Przy Wiślanej 8 kończymy remont pokoi. Po przenosinach na drugą stronę budynku ze wszystkich pomieszczeń jest widok na zieleń. Niektóre pokoje mają balkony.
Prawie wszystko jest już gotowe. Wieszamy obrazki i lampy, ustawiamy meble, likwidujemy drobne niedomalowania na ścianach i za chwilę pozostanie już tylko posprzątanie. Odnowione biuro serwisowane Biznes Spot za kilka dni będzie gotowe na przyjęcie wynajmujących.

Recepcja biura serwisowanego

Biuro serwisowane Biznes Spot jest firmą butikową. Osoba obsługująca recepcję, zna na pamięć wszystkie firmy wynajmujące pokoje biurowe i osoby w nich pracujące. Dzięki temu odbierając telefon, czy przyjmując przesyłkę nie musi szukać w komputerze, o kogo chodzi. Nie dochodzi do bolesnych dla partnerów pomyłek.
Osoba obsługująca recepcję odbiera telefony w imieniu firm i wedle życzenia łączy albo notuje wiadomości. Przy wejściu do biura serwisowanego Biznes Spot jest miejsce, w którym firmy mogą umieścić swoje logo.
We wspólnej dla wszystkich firm recepcji jest drukarka, fax, skaner dostępne dla wszystkich korzystających z biura serwisowanego. Wynajmujący płacą tylko za rzeczywiste wykorzystanie urządzeń. Dostępny jest też ekspres do kawy, herbata, woda, itp.

Pokoje w biurze serwisowanym

Nasze biuro serwisowane oferuje różnej wielkości pokoje. W zależności od potrzeb firmy może to być jednoosobowy gabinet, albo pokój, w którym będzie pracowało kilka osób. Zależnie od potrzeb pokoje są wyposażone w biurka, krzesła i szafki. Dostępny jest szerokopasmowy internet po kablu i przez Wifi oraz stacjonarny telefon.
Wynajmujący mają do dyspozycji niewielką salę konferencyjną na sześć osób. Wyposażenie sali to stół, krzesła, telewizor LCD do prezentacji i wideokonferencji, Wifi i internet stacjonarny.