Biuro serwisowane do wynajęcia

Biuro serwisowane Biznes Spot na warszawskim Powiślu ma wolny pokój do wynajęcia. Pokój znajduje się na drugim piętrze niewielkiego biurowca przy ulicy Wiślanej 8.
Biura serwisowane nie są jakąś specjalną nowością , ale wiedza na temat tej usługi jest cały czas niewielka.

Co to jest biuro serwisowane

Biuro serwisowane, to po prostu gotowe biuro. Wynajmujesz pomieszczenie, przychodzisz z komputerem i zaczynasz pracę. Wszystko jest gotowe. Masz dostęp do internetu, wieczorem przychodzi serwis sprzątający, jak się przepali żarówka po prostu to zgłaszasz. Sekretariat załatwia za Ciebie zlecone sprawy, nawet takie jak odebranie koszul z pralni, czy zakup biletu lotniczego. Zajmujesz się tylko tym na czym się znasz, czyli prowadzeniem swojej firmy.
I to jednak co innego niż coworking. W gotowym biurze jesteś u siebie. To nie jest miejsce do pracy na godziny, gdzie siadasz na wygrzanym krześle, a jak skończy się Twój czas, to siada kto inny. Tu masz swój pokój, do którego jak sobie nie życzysz, nikt nie wchodzi.

Alternatywa dla biura serwisowanego

Możesz oczywiście wszystkim zająć się sam. Znaleźć odpowiednie pomieszczenie, wynająć ekipę remontową, podpisać umowę na dostawę prądu i internetu, zatrudnić kogoś do obsługi sekretariatu. Czyli w rezultacie toczyć nierówną walkę z fachowcami, którzy właśnie powiesili krzywo szafkę.
Urządzenie biura to minimum miesiąc. Oczywiście jak dobrze pójdzie. A w tym czasie Twoja praca leży. Firma zamiast zarabiać przynosi straty. Miało wyjść taniej, a wyszło drożej.

Wolne miejsce w biurze serwisowanym Biznes Spot

W biurze serwisowanym Biznes Spot na Powiślu mamy jeszcze wolne miejsce. Pokoje są świeżo po remoncie. W tym na zdjęciu może pracować nawet sześć osób.