Dlaczego biuro serwisowane się opłaca?

Biuro serwisowane jest doskonałym rozwiązaniem dla niewielkich firm, dopiero startujących albo już okrzepłych, ale nie mających w planach specjalnego wzrostu zatrudnienia. To się po prostu opłaca.

Jeśli wynajmiesz powierzchnię biurową od właściciela budynku zazwyczaj będziesz musiał ponosić koszty wynajmu powierzchni nie koniecznie potrzebnych na wyłączność. Biuro serwisowane zapewni Ci toaletę, kuchenkę, salę konferencyjną…

Biuro serwisowane to stałe opłaty

Wynajmując gotowe biuro nie musisz się zajmować wyposażeniem. Biurka, szafki, krzesła, półki – wszystko to już masz w cenie.

Wynajem biura serwisowanego oznacza, że nie musisz się martwić zmianą cen prądu, wody czy innych mediów. Stawka za wywóz śmieci też może wzrosnąć. Wszystko to masz w cenie.

Gotowe biuro zapewnia Ci podstawową obsługę recepcyjną. Nie musisz sam zatrudniać osoby, która będzie odbierała telefony i witała gości. Możesz też zlecić odebranie rzeczy z pralni czy zamówienie stolika w restauracji. Zapłacisz tylko za czas rzeczywiście przeznaczony na wykonanie Twojego zlecenia.

Biuro serwisowane oznacza elastyczność

Jeśli Twoja firma zacznie zatrudniać więcej osób biuro serwisowane zapewni Ci dodatkową potrzebną przestrzeń. Nie musisz od nowa negocjować z właścicielem biurowca i urządzać nowej powierzchni.

Gdy wynajmujesz przestrzeń biurową musisz się liczyć z koniecznością przywrócenia stanu zastanego, gdy się wyprowadzasz. To oznacza zrywanie wykładziny, burzenie ścianek działowych i jeszcze wywiezienie tego wszystkiego na śmietnik.

Biuro serwisowane zapewnia sprawne funkcjonowanie wszystkich urządzeń, Zamek, który się zaciął, to nie Twój problem, zepsuta klimatyzacja też nie będzie Ci spędzać snu z powiek.

Biuro serwisowane zazwyczaj jest zajmowane przez wiele małych firm. To sprawia, że tworzy się swoista sieć.