Gotowe biuro Biznes Spot na Powiślu

Zamiast miesiącami urządzać własne biuro można od ręki się wprowadzić. Gotowe biuro Biznes Spot oferuje wolne miejsca do pracy na Powiślu. Na miejscu kameralne pokoje do pracy, sala konferencyjna, pełna obsługa biurowa.
Po gotowe biuro sięgają już nie tylko małe firmy i startupy, ale też duże spółki o ugruntowanej pozycji. Nowy oddział łatwiej otworzyć w gotowym biurze niż budować własne od podstaw. Tak jest szybciej i taniej. Poza tym ekonomia współdzielenia ma coraz większe znaczenie w gospodarce. Uber, BlaBlaCar, platforma noclegowa Airbnb, rowery Veturilo, to przykłady na to, że można czegoś używać nie będąc posiadaczem.
Współdzielenie rzeczy jest tańsze, często wygodniejsze i może dostarczać więcej przyjemności. Po co kupować rower, skoro można go wypożyczać praktycznie za darmo. I zostawić na dowolnej stacji. Tak samo z biurem. Dziś jest nam potrzebne w Warszawie, jutro w Katowicach czy w Londynie. Gotowe biuro można wynająć na dowolny czas, w dowolnym miejscu. A szwankująca drukarka to problem właściciela, nie nasz. Stare porzekadło mówi, że żeby mieć deski nie trzeba zaraz kupować tartaku.
Gotowe biuro ma jeszcze tę zaletę, że pracujemy wśród ludzi zajmujących się bardzo różnymi rzeczami. Przelotna wymiana myśli na korytarzu potrafi popchnąć projekt do przodu bardziej niż kilkugodzinne samotne przemyślenia.
Gotowe biuro Biznes Spot jest usytuowane w Warszawie na Powiślu przy ulicy Wiślanej 8. Niespełna 100 metrów dalej w stronę Wisły jest Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego. Poza ofertą gastronomiczną BUW w odległości kilkuset metrów można znaleźć kilkanaście barów i knajpek. Najbliższa restauracja jest na parterze budynku Wiślana 8.
Gotowe biuro Biznes Spot znajduje się niespełna pół kilometra od Centrum Nauki Kopernik i od pobliskiego nowego salonu Warszawy, czyli pięknego nabrzeża Wisły. Zostało ono udostępnione publiczności latem zeszłego roku.
Do gotowego biura Biznes Spot łatwo dojechać komunikacją miejską, w tym drugą linią metra. W okolicy nigdy nie ma problemów z zaparkowaniem samochodu.