Gotowe biuro Biznes Spot przy Wiślanej 8 – zobacz jak wygląda

Gotowe biuro Biznes Spot przy ulicy Wiślanej 8 na warszawskim Powiślu już działa. Pojawili się pierwsi wynajmujący, ale mamy jeszcze wolne miejsca. Teraz możesz zobaczyć na zdjęciach w jakich warunkach możesz pracować.

Gotowe biuro – recepcja

1

Gotowe biuro Biznes Spot przy Wiślanej 8 oferuje do Twojej dyspozycji recepcję z profesjonalną obsługą. Recepcjonistka może witać Twoich gości w imieniu Twojej firmy. Może też odbierać telefony przedstawiając się nazwą Twojego biznesu.

Biuro serwisowane Biznes Spot ma w recepcji do Twojej dyspozycji drukarkę, fax, skaner. Urządzenie zaczyna działać, gdy wbijesz swój osobisty kod. We wszystkich pokojach jest szerokopasmowy internet dostępny przez WIFi i przez kabel.

Gotowe biuro – pokój jednoosobowy

2

3

Na dwóch powyższych zdjęciach widać jak może wyglądać twój pokój w biurze Biznes Spot. Gotowe biuro może Ci zaoferować pokój do Twojej wyłącznej dyspozycji. Koszt takiego pokoju to 1990 złotych netto miesięcznie. W takiej opcji, jeśli chcesz w swoim pokoju posadzić jeszcze jedną osobę, serwisowane biuro Biznes Spot zaoferuje ci miejsce dla niej za 390 złotych netto miesięcznie. 

Gotowe biuro – stanowisko pracy

4

5

Kolejne dwa zdjęcia pokazują jak Biznes Spot wyposażył gotowe biuro przeznaczone dla dwóch osób. Takie serwisowane biuro możesz wynająć w cenie 1550 złotych netto miesięcznie za każde stanowisko pracy.

Gotowe biuro – napoje i kuchnia

6

Gotowe biuro Biznes Spot oddaje na użytek osób wynajmujących kuchnię. Jest ona usytuowana na piętrze. Wyposażona jest w czajnik, lodówkę i zmywarkę.

Biuro serwisowane Biznes Spot oferuje też doskonałą kawę z ekspresu i inne napoje, które możesz pić bez ograniczeń wykupując usługę serwis kawowy.

Gotowe biuro Biznes Spot zostało dokładniej opisane tutaj.

Tutaj opisaliśmy jak można dojechać do serwisowanego biura Biznes Spot.