Gotowe biuro już można wynajmować

Gotowe biuro, czy inaczej biuro serwisowane przy Wiślanej 8 na warszawskim Powiślu jest gotowe do przyjęcia najemców. Biuro Biznes Spot miało być wcześniej, ale wystąpiły, jak to bywa w takich przypadkach, niespodziewane trudności.

Gotowe biuro Biznes Spot – oferta ogólna

Gotowe biuro Biznes Spot znajduje się w zielonej części Powiśla przy Parku Kazimierzowskim. Z okien możesz mieć piękny widok na Skarpę Wiślaną i odremontowany Wiadukt Markiewicza. Miejsce jest dobrze skomunikowane z resztą Warszawy. Obok znajduje BUW z podziemnym /blog/gotowe-biuro-przy-wislanej-8-jak-dojechac/parkingiem. Okolica nie jest okupowana przez samochody, zawsze jest gdzie zaparkować.
Biuro serwisowane Biznes Spot oferuje kompletnie wyposażoną powierzchnię biurową. Jest w nim wszystko, co potrzebne do pracy, oprócz oczywiście tak osobistej rzeczy jak komputer. Do Twojej dyspozycji jest wspólna recepcja. Recepcjonistka wita gości w imieniu Twojej firmy.
W recepcji jest drukarka, fax, skaner. Urządzenie zaczyna działać, gdy wbijesz swój osobisty kod. Rozliczenie dostaniesz na koniec miesiąca. Zapłacisz tylko za rzeczywiste wykorzystanie urządzenia. Jeśli wynajmujesz u nas pokój czy stanowisko pracy dostaniesz 50% zniżki na te usługi.
Gotowe biuro Biznes Spot oferuje we wszystkich pokojach szerokopasmowy internet. Możesz się do niego podłączyć kablem, albo przez WiFi.
Biuro serwisowane Biznes Spot oferuje dwuosobowe pokoje, ale masz możliwość wynajęcia pokoju tylko dla siebie. Umeblowanie pokoi to: biurka, krzesła biurowe i zamykane na klucz szafki.
Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane, ale masz też możliwość otwarcia okna. Jeden z pokoi ma wyjście na taras.
Biurowiec ma całodobową ochronę. Wszystkie pomieszczenia są codziennie sprzątane. Na piętrze jest kuchnia z lodówką i zmywarką.

Gotowe biuro – formy wynajmu

Gotowe biuro Biznes Spot oferuje pokój na Twój wyłączny użytek. Zapłacisz za to 1990 złotych netto miesięcznie. Ale jeśli Twoja firma się rozrośnie i będziesz chciał zatrudnić pracownika, to za stanowisko pracy dla niego w Twoim pokoju zapłacisz już tylko 390 złotych netto miesięcznie.
Jeśli nie przeszkadza Ci, że będziesz pracował w jednym pokoju z obca osobą, gotowe biuro Biznes Spot oferuje wynajem stanowiska pracy. Taka usługa kosztuje 1150 złotych netto miesięcznie.
W każdej z tych opcji nie tracisz czasu. Podpisujesz umowę, płacisz i możesz siadać do pracy.

Gotowe biuro – usługi dodatkowe

Biuro serwisowane Biznes Spot oferuje też usługi dodatkowe. Jedną z nich jest serwis kawowy. Za 95 złotych miesięcznie masz do dyspozycji pyszną kawę z ciśnieniowego ekspresu: espresso, cappuccino czy zwykłą czarną. Z cukrem lub bez. Herbatę: czarną, zieloną czy owocową. Wodę gazowaną lub nie. Wszystko to czeka na Ciebie w nieograniczonych ilościach.
Gotowe biuro Biznes Spot może Ci również zaoferować dedykowaną specjalnie dla firmy linię telefoniczną. Telefony będzie odbierała recepcjonistka przedstawiając się nazwą Twojej firmy. Zależnie od zaleceń będzie przełączała rozmowy do Ciebie bądź nie.
Gotowe biuro Biznes Spot ma też do Twojej dyspozycji salę konferencyjną przeznaczoną dla ośmiu osób. Sala jest wyposażona we flipchart, monitor LCD i oczywiście internet. Masz też możliwość przeprowadzenia stamtąd wideokonferencji.
Biuro serwisowane Biznes Spot oferuje także możliwość wywieszenia w recepcji logo Twojej firmy.

Gotowe biuro – podsumowanie

• Biurowiec w zielonej części Powiśla;
• Pokoje wyposażone w: biurko, krzesło, zamykaną szafkę;
• Szerokopasmowy internet po kablu i po WiFi;
• Obsługa recepcyjna;
• Pokój dla jednej osoby – 1990 złotych netto miesięcznie;
• Dodatkowe stanowisko w takim pokoju – 390 złotych netto miesięcznie;
• Stanowisko pracy w dwuosobowym pokoju – 1150 złotych netto miesięcznie;
• Serwis kawowy: kawa z ekspresu, różne herbaty, woda z gazem i bez – 95 złotych miesięcznie;
• Możliwość rozpoczęcia pracy praktycznie natychmiast po podpisaniu umowy;
• Możliwość zainstalowania dedykowanej linii telefonicznej;
• W pełni wyposażona sala konferencyjna na osiem osób.

IMG_20141113_122449

Budynek, , w którym jest gotowe biuro biznes spotIMG_20141113_120955

Widok z okna gotowego biura Biznes Spot

IMG_20141113_115021

W okolicy jest gdzie zaparkować