Sala konferencyjna w Warszawie. Ważna jest lokalizacja

Sala konferencyjna w Warszawie, jak zresztą w każdym innym mieście powinna znajdować się w miejscu łatwo dostępnym. Powinien być do niej możliwy łatwy dojazd zarówno komunikacją publiczną, jak samochodem. W drugim przypadku ważna jest też dostępność miejsc parkingowych.

Sala konferencyjna w Warszawie

Wszystkie sale konferencyjne Biznes Spot znajdują się w Śródmieściu Warszawy. Dwie z nich są bardzo niedaleko Dworca Centralnego, tuż koło hotelu Marriott. Przy Nowogrodzkiej 56a w cichym zielonym zakątku usytuowane są dwie sale konferencyjne Biznes Spot: Spot 16 i Spot 32. Wejście do biurowca, w którym są sale znajduje się w podwórku. Należy przejść na przeciwną stronę Emilii Plater niż Marriott i pójść kilkanaście metrów Nowogrodzką. Po lewej stronie ulicy jest stalowa brama wiodąca na zadrzewione podwórko. Wchodzimy w bramę i idziemy do widocznego w głębi podwórka wejścia. To właśnie ten biurowiec. Sale konferencyjne Biznes Spot są na parterze po prawej stronie.
Kolejna sala konferencyjna w Warszawie, którą dysponujemy znajduje się na Powiślu. W niewielkim, położonym wśród zieleni, biurowcu przy Wiślanej 8 jest sala idealna na spotkania biznesowe i telekonferencje. To bardzo przyjemne miejsce. Z dwóch stron budynku są parki, także jest gdzie wyjść zebrać myśli i rozprostować kości. Zaledwie kilkaset metrów jest do Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego i Centrum Nauki Kopernik. No i nowy salon Warszawy, czyli bulwary wiślane w zasięgu ręki.
Nasza najmniejsza sala konferencyjna w Warszawie znajduje się w samym centrum, niespełna 200 metrów od Świętokrzyskiej i od Nowego Światu. Mieści się w biurowcu pomiędzy Domem Chłopa a Narodowym Bankiem Polskim. Okolica jest typowo miejska, a ale tuż obok, na Placu Powstańców Warszawy zorganizowano miejską strefę wypoczynkową. Nie ma problemu ze zjedzeniem posiłku.

Dojazd do sali konferencyjnej w Warszawie

Sale przy ulicy Nowogrodzkiej 56a są w bezpośrednim sąsiedztwie tak zwanego zespołu przystankowego Dworzec Centralny. Tutaj przecinają się tory dziewięciu linii tramwajowych. Zatrzymują się autobusy kilkunastu linii. Przy Dworcu Centralnym jest też pętla, będąca jednocześnie przystankiem przesiadkowym wszystkich linii autobusów nocnych. Stacja metra Centrum jest oddalona naszego budynku o niespełna 500 metrów.
Niewielka odległość od Dworca Centralnego oznacza możliwość wygodnego dojazdu pociągiem dalekobieżnym. Tuż obok jest też końcowa stacja kolejki WKD do Grodziska Mazowieckiego i Milanówka. Podziemnym przejściem można dotrzeć do Stacji Warszawa Śródmieści skąd odjeżdżają pociągi podmiejskie.
Również komunikacja z warszawskimi lotniskami jest doskonała. Do lotniska Chopina spod Dworca Centralnego odchodzi autobus 175. Aby się dostać na lotnisko w Modlinie wystarczy przejść z naszego budynku około 500 metrów na przystanek linii Modlin Bus pod Pałacem Kultury.
Jeśli chodzi o dojazd do sali konferencyjnej w Warszawie przy ulicy Wiślanej 8 to bezpośrednio na miejsce można dojechać autobusem 105, albo samochodem. Nie ma problemów z zaparkowaniem na miejscu. O każdej porze dnia są wolne miejsca parkingowe. Należy zaznaczyć, że jest to strefa płatnego parkowania. Do Krakowskiego Przedmieścia, gdzie jeździ sześć autobusów jest na piechotę około 200 metrów. Około 500 metrów trzeba przejść do Trasy WZ gdzie zatrzymują się tramwaje pięciu linii i trzech linii autobusowych. No i przy Centrum Nauki Kopernik jest stacja drugiej linii metra.
Do sali konferencyjnej w Warszawie przy Palcu Powstańców Warszawy 2 można wygodnie dojechać obiema liniami metra – stacja Świętokrzyska. Do przejścia jest zaledwie kilkaset metrów. Z drugiej linii lepiej wysiąść na stacji Nowy Świat Uniwersytet. Jest troszkę bliżej niż ze stacji Świętokrzyska. Do dyspozycji są też liczne autobusy jadące Świętokrzyską i Nowym Światem.

Dostępność sali konferencyjnej w Warszawie

Dostępność każdej sali konferencyjnej w Warszawie, którą dysponujemy można sprawdzić telefonicznie, dzwoniąc do nas pod numer +48 22 460 80 90. Jeśli chodzi o obsługę sal to te przy Wiślanej i Palcu Powstańców Warszawy udostępnia pracownik. W przypadku sal przy Nowogrodzkiej klient dostaje kod do odblokowania drzwi.