Właśnie urządzamy gotowe biuro w centrum Warszawy

Biznes Spot właśnie urządza gotowe biuro (biuro serwisowane), w prestiżowym biurowcu w centrum Warszawy na Powiślu. Chętni będą się mogli wprowadzić najprawdopodobniej już w pierwszej połowie października. Gotowe biuro to bardzo wygodne rozwiązanie dla osób, które chcą zająć się prowadzeniem własnego biznesu, a nie przyziemnymi administracyjnymi obowiązkami.
Nasze gotowe biuro będzie się mieściło przy ulicy Wiślanej 8 na Powiślu. Znajdować się będzie na trzecim piętrze w nowoczesnym biurowcu.

_BEL3347

Gotowe biuro – recepcja

Gotowe biuro Biznes Spot będzie miało wspólną dla wszystkich firm recepcję. Recepcjonistka będzie witała gości, odbierała telefony w imieniu firm i wedle życzenia łączyła, bądź nie. W recepcji będzie drukarka, fax, skaner dostępne dla wszystkich korzystających z gotowego biura. Wynajmujący będą płacić tylko za rzeczywiste wykorzystanie urządzeń. W recepcji będzie też dostępny dla wszystkich ekspres do kawy.
Przy wejściu będzie również miejsce gdzie firmy będą mogły wywiesić swoje logo.

_BEL3374

Gotowe biuro – gabinety

Gotowe biuro oferuje gabinety, jedno bądź dwuosobowe. Wyposażenie gabinetów to biurko, wygodny fotel, zamykana szafka na dokumenty, regał. Będzie też oczywiście WiFi. Zarówno po kablu jak i przez WiFi gotowe biuro oferuje dostęp do szerokopasmowego internetu. Gotowe biuro oferuje też wynajmującym dostęp do stacjonarnej dedykowanej linii telefonicznej. Recepcjonistka będzie odbierała taki telefon w imieniu firmy.
Wystarczy przyjść ze swoim laptopem, czy stacjonarnym komputerem i można zaczynać pracę.
Jeden z oferowanych gabinetów ma wyjście na taras.

Gotowe biuro – sala konferencyjna

Gotowe biuro Biznes Spot oferuje też na miejscu salę konferencyjną na osiem osób. Wyposażenie sali to stół, krzesła, telewizor LCD do prezentacji, WiFi i internet stacjonarny.
Zapraszamy już dziś aby ustalić warunki najmu.

biuro

 

Zrzut ekranu 2014-09-19 o 15.40.19