Panel klienta

Wirtualne biuro Warszawa Centrum

więcej

Wirtualne biuro w centrum Warszawy

Prestiżowy adres w centrum stolicy może być niezwykle kosztowny. Jeżeli jednak nie potrzebujesz stałego biura w Warszawie, ponieważ prowadzisz swoją działalność w innym miejscu, a interesuje Cię rozpoznawalny adres siedziby - wirtualne biuro to usługa dla Ciebie! Sprawdź, jaką lokalizację może zaoferować Ci Biznes Spot.

SKONTAKTUJ SIĘ

+48 22 460 80 91 
info@biznesspot.pl

Jaka jest cena wirtualnego biura w centrum Warszawy?

Dlaczego wirtualne biura cieszą się coraz większym zainteresowaniem i są wybierane przez freelancerów, przedstawicieli firm stawiających na nowoczesne rozwiązania i debiutujących przedsiębiorców? Jest to wygodny i korzystny pod względem kosztów sposób prowadzenia działalności. Wynajem przestrzeni do pracy w centrum stolicy to wydatek, na który nie każdy może sobie pozwolić. Biura w wirtualnej formie to usługa dostosowana do potrzeb właścicieli mniejszych firm. Gdy często przebywasz poza biurem, a nie chcesz zatrudniać dodatkowej osoby, która zajmie się obsługą sekretariatu, możesz skorzystać z outsourcingu obsługi biurowej oferowanej przez wirtualne biuro. W ten sposób zmniejszysz wydatki, a jednocześnie zapewnisz swojej firmie profesjonalną obsługę recepcyjną. Korzystasz z biura sporadycznie? Potrzebujesz jedynie dostępu do sal konferencyjnych, aby móc spotkać się z klientami i kontrahentami? Postaw na wirtualne biuro, które udostępni Ci pomieszczenia wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Zapłacisz za rzeczywiste korzystanie z biura. To kolejny dowód na to, że postawienie na tego rodzaju usługę gwarantuje zmniejszenie firmowych wydatków.

 

Płatność*
(PLN netto)
Adres 
firmy
Adres
firmy +
Siedziba
firmy 5
Siedziba
firmy

Siedziba
firmy +

Wirtualne
biuro
Wirtualny
sekretariat
Promocja! pl. Powstańców Warszawy 2, 00-030 Warszawa
1 rok z góry 49 59 69 89 109 209 159
miesięczna - - 99 127 149 257 189
Promocja! ul. Nowogrodzka 56a, 00-695 Warszawa
1 rok z góry 59 69 79 109 129 239 179
miesięczna - - 109 139 169 297 199
ul. Wiślana 8, 00-317 Warszawa
1 rok z góry 79 99 129 157 199 299 195
miesięczna - 129 159 199 237 337 237
Zakres usług
Adres do
rejestracji
 
Adres
korespondencyjny
 
Odbiór
korespondencji
 
Przechowywanie korespondencji  
Rejestracja
korespondencji
 
Powiadomienia przez panel na e-mail    
Skany
korespondencji
    5 listów/m-c bez limitu bez limitu bez limitu  
Odsyłanie
oryginałów
        raz w miesiącu raz w miesiącu  
Dedykowana linia telefoniczna          
Sala
spotkań
    1 h/m-c + 5% zniżki na sale 2 h/m-c + 5% zniżki na sale 3 h/m-c + 10% zniżki na sale 4 h/m-c + 15% zniżki na sale  
Fax
 
       

Usługi dodatkowe - w ramach wirtualnego biura

Skrytka na dokumenty zamykana na klucz 60/miesiąc, 600/rok
Wysyłka listu na żądanie 10 + opłata pocztowa
Skan korespondencji na żądanie 5 za str.
Przesyłka kurierska opłata + 25%
Odbiór zwrotu korespondencji wysłanej przez klienta 5 + opłata pocztowa

Drukowanie i kopiowanie

0,30 - strona czarno-biała; 0,50 - strona w kolorze
Ekspozycja logo 500 za rok

 

* Wszystkie podane wyżej ceny obejmują opłatę za 1 miesiąc, są wyrażone w PLN i nie zawierają obowiązującego podatku VAT.
Najpóźniej w dniu podpisania umowy klient jest zobowiązany do wpłaty kaucji gwarancyjnej.


Jaką umowę podpisać z wirtualnym biurem? W Biznes Spot możesz zdecydować się na umowę miesięczną lub całoroczną. Jednak skorzystanie z umowy długoterminowej jest korzystniejsze, ponieważ zmniejsza się wówczas miesięczny koszt oferowanej obsługi. Dla właścicieli firm przygotowaliśmy kompleksowe pakiety z rozmaitymi usługami, takimi jak - odbiór, rejestracja i skanowanie korespondencji, dedykowana linia telefoniczna z obsługą recepcjonistki lub czasowy dostęp do sal konferencyjnych. Zwracamy uwagę na indywidualne potrzeby naszych klientów, dlatego dostosowujemy naszą ofertę ich firmowych wymagań. Jeżeli chcesz poznać dokładny koszt wirtualnego biura w centrum Warszawy, zajrzyj do naszego cennika, gdzie prezentujemy opłaty miesięczne i roczne.

Chcesz rozwijać swoją firmę pod prestiżowym adresem i jednocześnie nie ponosić zbyt dużych kosztów związanych z prowadzeniem biura? Postaw na Biznes Spot, a przekonasz się, że wirtualne biuro to dobre rozwiązanie dla Twojego biznesu!

Wirtualny adres na pl. Powstańców Warszawy

Dlaczego pl. Powstańców Warszawy? To lokalizacja pożądana przez wielu właścicieli firm, w samym sercu stolicy pomiędzy Nowym Światem a ul. Marszałkowską. Biznes Spot właśnie tutaj oferuje wirtualne biuro w kompleksie budynków hotelu Gromada. Biuro znajduje się w najlepiej skomunikowanej części miasta w pobliżu metra. Dodatkowym atutem centrum jest bogata oferta lokali gastronomicznych. Jedzenie serwuje tutaj wiele znakomitych restauracji.

Możesz z tego skorzystać, zapraszając klientów lub kontrahentów na służbowy obiad. Zrób wrażenie niecodzienną lokalizacją i wybierz Biznes Spot Centrum.

 

 

Na jakie dodatkowe udogodnienia możesz liczyć, kiedy wybierzesz adres pl. Powstańców Warszawy 2? W obiekcie mamy do dyspozycji kameralną salę konferencyjną dla 4 osób. Sprawdzi się podczas ważnych spotkań biznesowych, coachingów lub rekrutacji. Wraz z dostępem do sali otrzymasz dostęp do Internetu i sprzętu multimedialnego. Zaproszonych gości przywita nasza recepcjonistka i wskaże, gdzie odbywa się spotkanie. Salę konferencyjną w Biznes Spot Centrum możesz wynająć na godzinę lub zarezerwować na cały dzień (8 godzin), a wszystko to w atrakcyjnej cenie.

Księgowość nie jest Twoją mocną stroną? Nie musi być! Decydując się na wirtualne biuro od Biznes Spot, możesz skorzystać z księgowego doświadczenia naszych specjalistów. W profesjonalny i rzetelny sposób zajmą się finansami Twojej firmy i będą wsparciem podczas ewentualnych kontroli urzędowych. Nie wiesz, jak założyć firmę? Przerasta Cię złożoność przepisów i procedur? Także w tej kwestii możesz na nas liczyć. Pomożemy Ci szybko i skutecznie rozpocząć działalność gospodarczą.

Adres dla firmy - Warszawa centrum

Wiele czynników decyduje o tym, czy osiągniesz sukces w biznesie. Niektóre z nich mają charakter wizerunkowy, a od tego jak postrzegają Cię klienci, zależy, czy zdecydują się na krótką czy długotrwałą współpracę z Twoją firmą. Adres, pod jakim zarejestrujesz swoją działalność gospodarczą, ma wpływ na relacje z klientami. Warszawa centrum - wielu właścicieli firm chce tutaj funkcjonować, a wirtualne biura dają taką możliwość. Jesteś na początku swojej biznesowej drogi? Nie musisz dysponować wielkim firmowym budżetem, aby zapewnić swojej działalności znany adres w samym centrum najważniejszego miasta w Polsce. Biznes Spot dysponuje trzema liczącymi się w mieście lokalizacjami. Plac Powstańców Warszawy 2 to jedna z nich. Zależy nam na tym, aby klienci w naszych obiektach czuli się komfortowo - dlatego poza adresem oferujemy także szereg innych usług wspierających prowadzenie biznesu.

Nie czekaj! Już teraz odwiedź naszą lokalizację w samym centrum stolicy. Osobiście przekonasz się, czy to adres dla Twojej firmy. Jeżeli chcesz uzyskać odpowiedzi na dodatkowe pytania, skontaktuj się z Biznes Spot. Dostosujemy ofertę do Twoich indywidualnych potrzeb. Nam też zależy na sukcesie Twojego biznesu.

Podleganie pod Pierwszy Urząd Skarbowy Warszawa-Śródmieście

Każdy właściciel firmy niezależnie od branży i formy wykonywanej pracy musi zarejestrować swoją działalność pod konkretnym adresem. Dla urzędników to informacja, gdzie znajduje się miejsce czynności organizacyjnych, obliczania podatków i przechowywania dokumentacji. Kiedy urzędnicy podejmą decyzję o przeprowadzeniu kontroli, udadzą się pod wskazany przez Ciebie adres. Wybierając adres siedziby, w pewnym sensie wybierasz też urząd skarbowy, pod który będzie podlegała Twoja firma. Gdy zdecydujesz się na skorzystanie z wirtualnego biura przy pl. Powstańców Warszawy 2, Twoim urzędem do rozliczeń zostanie Pierwszy Urząd Skarbowy Warszawa-Śródmieście. To istotna informacja, dla Twojej firmy.

Powody kontroli skarbowych mogą być różne. Złożenie wniosku o zwrot VAT, duża liczba korekt podatku czy rozbieżności pomiędzy wysokością podatku a obrotami to tylko kilka z nich. Za każdym razem, nawet w przypadku, gdy nie masz nic do ukrycia, jest to stresujący moment. Przed wszczęciem kontroli otrzymasz stosowne zawiadomienie, które zostanie wysłane do wirtualnego biura. Jego pracownicy poinformują Cię o tym, że urząd chce przyjrzeć się dokumentacji Twojej firmy. Jak przygotować się do kontroli? Biznes Spot umożliwia wynajęcie przestrzeni biurowej, abyś mógł spotkać się z urzędnikami kontrolującymi. Dodatkowo oferujemy usługi księgowe, a nasi specjaliści będą wspierać Cię podczas rozmowy z kontrolerami.

FAQ

Jaki urząd skarbowy na pl. Powstańców Warszawy 2?

Twoje wirtualne biuro na pl. Powstańców Warszawy 2 będzie podlegało pod I Urząd Skarbowy Warszawa Śródmieście.

Co to jest wirtualne biuro?

To formalna siedziba Twojej firmy. Pod tym adresem masz zarejestrowaną swoją firmę, tu przychodzi korespondencja. Tutaj masz centrum wsparcia swego biznesu, które stale dla Ciebie pracuje, włącznie z wirtualną obsługą recepcji. Korzystasz w takim zakresie jaki jest Tobie potrzebny. A to wszystko bez konieczności wynajmowania własnego lokalu, zatrudniania personelu, kupowania sprzętu.

W jakich godzinach biuro jest czynne?

Nasze biura są czynne codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach: 09.00 - 17.00. W tym czasie możesz odebrać swoją korespondencję, wynająć salę konferencyjną czy skorzystać z pomocy recepcji.

Na czym polega rejestracja korespondencji?

Każdą odebraną przesyłkę rejestrujemy w dzienniku korespondencji klienta, z podaniem daty odbioru, nadawcy, numeru.

Kto może odebrać moją korespondencję?

Korespondencję Twojej firmy może odebrać każda osoba, której zostanie udzielone pisemne upoważnienie.

Czy muszę dostarczyć pieczątkę firmy?

Nie potrzebujemy pieczątki Twojej firmy. Korespondencję odbieramy na podstawie pisemnego upoważnienia.

Co dzieje się z nieodebraną przeze mnie korespondencją?

Twoja korespondencja jest przechowywana w Biznes Spot przez 6 miesięcy od daty odbioru. Po tym czasie jest ona niszczona.

Kiedy i w jaki sposób zostanę powiadomiony o odebranej korespondencji?

Powiadomienie o przychodzącej korespondencji otrzymasz w dniu,
w którym została ona odebrana. Jeśli zostanie ona dostarczona po godz. 15.00 wówczas możesz otrzymać powiadomienie następnego dnia roboczego. Powiadomienie przyjdzie na podany przez Ciebie adres e-mail.

Kiedy otrzymam skan mojej korespondencji?

Skan korespondencji otrzymasz w dniu jej odbioru. Jeśli zostanie ona dostarczona po godz. 15.00 wówczas skan możesz otrzymać następnego dnia roboczego.

Jak często jest będę otrzymywał moją korespondencję pocztą?

Twoją korespondencję będziemy Ci przesyłać co tydzień listem poleconym na wskazany przez Ciebie adres.

Na czym polega obsługa telefoniczna?

Twojej firmie zostanie przydzielony indywidualny numer telefonu. Będziesz mógł nagrać tam swoje powitanie.

Kiedy zadzwoni Twój klient w naszym systemie wyświetli się nazwa Twojej firmy. Dzięki temu będziemy mogli odebrać telefon używając nazwy Twojej firmy. Będziemy postępować zgodnie z Twoimi instrukcjami: możemy przekierować rozmowę na wskazany przez Ciebie numer telefonu albo przeprowadzić rozmowę i następnie przekazać Ci pozyskane informacje poprzez panel klienta.

OFERTY SPECJALNE

Zniżki i promocje na dodatkowe usługi w naszej ofercie

Bezpłatne wnioski do KRS

Wnioski KRS

Szczegóły

Przenieś do nas swoją firmę a wniosek o zmianę adresu w KRS wypełnimy dla Ciebie za darmo

50% zniżki na księgowość

Księgowość Warszawa

Szczegóły

50% zniżki na usługi księgowe dla nowych firm. Załóż firmę i zarejestruj ją pod jednym z naszych adresów a skorzystasz z promocji przez jeden kwartał.

Sala konferencyjna w pakiecie

Sala konferencyjna Warszawa

Szczegóły

Podpisz z nami umowę a otrzymasz co miesiąc bezpłatny dostęp do sali konferencyjnej:

Adres mojej firmy +: 1 godz.
Siedziba mojej firmy: 2 godz.
Siedziba mojej firmy+: 2 godz.
Moje wirtualne biuro: 3 godz.
Wirtualny sekretariat: 1 godz.
Biuro serwisowane: 4 godz.

DODATKOWE USŁUGI

INNE LOKALIZACJE

SKONTAKTUJ SIĘ

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zadzwoń do nas lub zostaw kontakt do siebie.

+48 22 460 80 90

Formularz kontaktowy