Panel klienta

Podpis elektroniczny

więcej

Podpis cyfrowy kwalifikowany w Warszawie – podpis elektroniczny

Jako Biznes Spot Centrum Wsparcia Biznesu oferujemy certyfikaty poświadczające kwalifikowany podpis cyfrowy.

Usługa ta jest odpowiedzią na potrzeby zarówno firm, dążących do automatyzacji swojej pracy, usprawnienia jej organizacji i kontaktów biznesowych, jak i osób fizycznych, chcących ułatwić sobie załatwianie rozmaitych spraw urzędowych.

Zainteresowanie podpisami cyfrowymi wciąż wzrasta, poszerzają się również obszary, w których e-podpisy są regularnie wykorzystywane. Stale postępujący proces cyfryzacji procesów biznesowych dotyczy dziś już nie tylko największych graczy na rynku, ale coraz częściej okazuje się niezbędny także w mniejszych przedsiębiorstwach. To wszystko sprawia, że podpisy cyfrowe to już firmowy standard w wielu instytucjach. Konieczność sięgnięcia po technologię umożliwiającą składanie podpisów w wersji cyfrowej sprzyja ponadto zdalny tryb pracy, na który coraz częściej decydują się jednostki administracji publicznej

To najbardziej zaawansowana forma e-podpisu, która jest uznawana nie tylko we wszystkich państwach członkowskich Unii Europejskiej, ale i na świecie, podczas gdy niecertyfikowane podpisy cyfrowe wymagają zawarcia dodatkowych porozumień między stronami. Co więcej, jest równoważny formie pisanej i tym samym pociąga za sobą takie same skutki prawne, jak w przypadku własnoręcznego podpisu złożonego na tradycyjnym dokumencie papierowym. Okazuje się również najbardziej uniwersalny z dostępnych rodzajów podpisów cyfrowych, dzięki czemu z powodzeniem wykorzystuje się go do większości czynności prawnych, włączając w to kontakty z kontrahentami pozostającymi na obszarze całej Unii Europejskiej. Za pośrednictwem certyfikowanego podpisu elektronicznego jest możliwe ponadto:

 • zawieranie umów cywilno-prawnych na odległość,
 • składanie deklaracji podatkowych drogą elektroniczną do Urzędów Skarbowych,
 • udział w aukcjach na elektronicznych platformach przetargowych,
 • potwierdzenie tożsamości w kontaktach z urzędami oraz w komunikacji między pracownikami administracji publicznej,
 • podpisywanie i składanie deklaracji w systemie Płatnik,
 • przesyłanie faktur elektronicznych drogą online,
 • podpisywanie i składanie sprawozdań finansowych wysyłanych do KRS.

Kwalifikowany podpis elektroniczny poświadczony jest specjalnym certyfikatem kwalifikowanym, umożliwiającym sprawną weryfikację osoby składającej podpis, której dokonuje się przed wydaniem podpisu. Dokładna weryfikacja wyklucza bowiem możliwość fałszerstwa danych i niweluje ryzyko uzyskania podpisu przez osoby nieuprawnione. Wysoki poziom bezpieczeństwa identyfikacji zapewnia również wykorzystywana technologia PKI
(Public Key Infrastructure), a także szereg regulacji prawnych standaryzujących przepisy dotyczące identyfikacji elektronicznej i usług zaufania w obrębie transakcji elektronicznych

podpis kwalifikowany warszawa
Rodzaj usługi 1 rok 2 lata  3 lata

podpis elektroniczny Simply Sign Warszawa

SimplySign
(podpis mobilny)

Podpis* 299 389 479

Podpis elektroniczny kwalifikowany Warszawa

Certum Mini
(karta + czytnik)

Podpis* 268 342 442

* Cena dotyczy sprzedaży samego podpisu, bez potwierdzenia tożsamości.

Kup podpis w podpisano.pl

przejdź do sklepu
Pozostałe usługi  
Weryfikacja tożsamości u operatora
Weryfikacja tożsamości online
Weryfikacja tożsamości u klienta

Podane wyżej ceny nie zawierają podatku VAT.

 

Wybierz najwygodniejszy dla siebie sposób kontaktu


Zadzwoń do nas

22 417 05 55


Umów się z naszym
mobilnym konsultantem

  789 428 600


Napisz wiadomość

podpis@biznesspot.pl


Odwiedź jeden z naszych punktów

Biznes Spot CENTRUM

pl. Powstańców Warszawy 2
00-030 Warszawa

+48 22 460 80 91

Biznes Spot NOWOGRODZKA

ul. Nowogrodzka 56a
00-695 Warszawa

+48 22 460 80 92

Biznes Spot POWIŚLE

ul. Wiślana 8
00-317 Warszawa

+48 22 460 80 93


simplysign-ad_main_b-1280x628px.png

Podpis kwalifikowany Warszawa

E-podpisy pozwalają na szybkie dopełnienie formalności bez konieczności wychodzenia z domu, co wiąże się nie tylko z oszczędnością czasu, ale także z dużym komfortem. Elektroniczny podpis kwalifikowany można aktywować w Biznes Spot. Jesteśmy akredytowanym dostawcą, oferującym certyfikaty gwarantujące zgodność z przepisami. Jako kwalifikowany dostawca usług oferujemy możliwość sporządzenia podpisu cyfrowego, zapewniającego integralność Twoich dokumentów i ich odpowiednie zabezpieczenie. Dzięki wykorzystaniu systemu SimplySign procedura sporządzania podpisu cyfrowego jest u nas jeszcze sprawniejsza. Mobilny podpis elektroniczny nie wymaga bowiem użycia fizycznego czytnika ani karty z certyfikatem, dzięki czemu niezbędne dokumenty podpiszesz szybko i wygodnie.

Podpis elektroniczny

Biznes Spot Centrum Wsparcia Biznesu to profesjonalna firma z siedzibą w Warszawie, której jedną z usług jest wydawanie certyfikatów poświadczających podpisy elektroniczne. Jest to szczególnie praktyczna możliwość,której stosowanie wiąże się z szeregiem zalet. Podpis elektroniczny jest wypadkową środków organizacyjnych, technicznych, a przede wszystkim prawnych, które umożliwiają składanie wiążących podpisów w dokumentach elektronicznych.

Pod względem technicznym ten rodzaj podpisu jest realizowany na podstawie mechanizmów podpisu cyfrowego. W prawie polskim pojęcie podpisu elektronicznego zostało wprowadzone w ustawie z dnia 7 października 2016 jako rozszerzenie ustawy dotyczącej tej samej kwestii z dnia 18 września w 2001 roku. W obecnych czasach, kiedy cyfryzacja następuje w niezwykle szybkim tempie, alternatywy dla tradycyjnych podpisów to dobry wybór nie tylko dla dużych firm, ale również mniejszych przedsiębiorstw. Jednak, aby podpis elektroniczny był bezpieczny oraz wiążący prawnie, musi on spełniać kilka warunków. Najważniejszą kwestią jest przejście procedury prawnej, która poświadcza autentyczność podpisu oraz umożliwia korzystanie z tego typu rozwiązania. Stąd niezbędne jest potwierdzenie tożsamości osoby, która składa podpis, jeszcze przed uzyskaniem oficjalnego podpisu w formie elektronicznej.Jakie są zalety korzystania z certyfikowanych podpisów elektronicznych? Korzyści, z wprowadzenia tego wygodnego rozwiązania, jest wiele. Pierwszą kwestią, i zapewne niezwykle ważną dla wielu przedsiębiorców, jest oszczędność czasu. Ten typ podpisu jest wiążący w praktycznie każdym kraju na świecie, który jest uprzemysłowiony.

W związku z tym, w ciągu tego samego dnia możesz wysłać bardzo ważny dokument do kontrahenta, który przebywa w innym miejscu niż Ty obecnie. Nie musisz czekać na dokumenty wysłane pocztą, a martwienie się o ich ewentualne zagubienie, zostawiasz daleko za sobą. Kolejnym, niezwykle ważnym aspektem z perspektywy środowiska oraz ekologii, jest oszczędność papieru, atramentu oraz materiałów listowych. Coraz więcej firm decyduje się na podjęcie kroków w codziennej pracy, które będą bardziej przyjazne dla środowiska. Ilość drukowanych dokumentów, które następnie są wysyłane pocztą to jeden z aspektów szczególnie mocno oddziałujących na planetę. Dlatego decydując się na korzystanie z podpisów elektronicznych, oszczędzasz nie tylko pieniądze, które musiałbyś przeznaczyć na papier oraz atrament, ale również zachowujesz się odpowiedzialnie i uwzględniasz działania na rzecz ekologii w codziennym życiu firmy.

Podpis elektroniczny Warszawa

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i chcesz oszczędzić czas oraz pieniądze, podpis elektroniczny to usługa, którą powinieneś rozważyć. Aktywowany w Biznes Spot e-podpis to rozwiązanie, które wiąże się z dużym komfortem oraz usprawnia codzienną pracę. Warto zwrócić uwagę na fakt, że nawiązując z nami współpracę, otrzymujesz pewność akredytacji podpisu. Dodatkowo oferujemy certyfikaty, które gwarantują, że e-podpis będzie wiążący prawnie. Dzięki podpisowi elektronicznemu w szybki sposób dokonasz transakcji oraz wyeliminujesz listę czasochłonnych zadań związanych z administracją. Dodatkowym ułatwieniem w całym procesie jest zastosowanie systemu SimplySign. Jest to mobilny podpis elektroniczny, z którego możesz skorzystać ze swojego urządzenia mobilnego. Ten rodzaj e-podpisu nie wymaga specjalnego czytnika ani karty, dlatego znacząco przyspiesza podpisywanie różnego rodzaju dokumentów oraz umów.

podpis kwalifikowany warszawa

Podpis cyfrowy

Dostępny w szerokiej ofercie usług Biznes Spot Centrum Wsparcia Biznesu podpis cyfrowy to dodatkowa funkcjonalność, dzięki której wykonywanie czynności administracyjnych staje się znacznie prostsze i sprawniejsze –dotyczy to zarówno osób prywatnych, jak i firm. Dodatkowo to bardzo wygodny sposób zapewniający bezpieczeństwo wszelkich dokumentów. Podpis cyfrowy jest szczególnym rodzajem podpisu elektronicznego, który oferuje najwyższy poziom bezpieczeństwa i zaawansowania spośród wszystkich dostępnych na rynku typów e-podpisu. Stanowi prawnie uznaną operację podpisania dokumentu elektronicznego, pozwalającą na szybkie i wygodne zastępowanie odręcznych podpisów w wielu procesach administracyjnych. Wybierając podpis cyfrowy, zyskujesz możliwość sprawnego potwierdzania autentyczności cyfrowych dokumentów. Oszczędzasz tym samym swój cenny czas, który musiałbyś przeznaczyć na osobiste dopełnienie żmudnych, ale koniecznych formalności.

Wygodna funkcja podpisu cyfrowego pozwala na szybkie podpisywanie dokumentów przy użyciu identyfikatora cyfrowego potwierdzonego odpowiednim certyfikatem. Podpis ten łączony jest z dokumentem za pomocą bezpiecznego mechanizmu szyfrowania. Dzięki rozbudowanej infrastrukturze kluczy publicznych podpis cyfrowy okazuje się szczególnie przydatny zwłaszcza w przypadkach, gdy zawierane transakcje wymagają zaawansowanego uwierzytelniania.

W procesie podpisywania certyfikat osoby podpisującej jest bowiem łączony z kluczem prywatnym tej osoby. Podczas sprawdzania poprawności podpisu jest z niego wyodrębniany zwrotny klucz publiczny, pozwalający na uwierzytelnienie tożsamości poszczególnych osób i gwarantujący to, że dokument nie został w żaden sposób zmodyfikowany od momentu podpisania. Tym samym podpis cyfrowy gwarantuje:

 • autentyczność (unikalne przyporządkowanie do osoby składającej podpis i potwierdzenie jej tożsamości);
 • niezaprzeczalność (osoba podpisująca nie może się wyprzeć podpisu);
 • integralność (znosi ryzyko wprowadzania zmian do podpisanego dokumentu).

Kwalifikowany podpis elektroniczny Warszawa

Kwalifikowany podpis elektroniczny to bardzo dobre rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy, które pozwala na oszczędność nie tylko pieniędzy, ale również czasu.Z e-podpisu korzystają zarówno ogromne korporacje, jak i mniejsze firmy, które cenią sobie wygodę związaną z tym rozwiązaniem. Decydując się na zakup podpisu elektronicznego, w zestawie otrzymujesz najczęściej:

 • specjalną kartę kryptograficzną (to miejsce, w którym jest zapisany Twój certyfikat kwalifikowany),
 • czytnik kart (podłącza się go do komputera),
 • dedykowane oprogramowanie, które należy zainstalować.

Jeśli zakupisz kwalifikowany e-podpis w Biznes Spot, możesz mieć pewność, że jest to w pełni bezpieczne rozwiązanie. Gwarantują to sprawdzone metody uwierzytelniania, które weryfikują tożsamość osoby składającej podpis elektroniczny. Ciesz się większą ilością czasu oraz zaoszczędzonymi środkami i postaw na sprawdzony podpis kwalifikowany od Biznes Spot!

FAQ

Jak uzyskać podpis cyfrowy?

Jako Biznes Spot Centrum Wsparcia Biznesu oferujemy możliwość szybkiej i wygodnej aktywacji podpisu cyfrowego. Możesz go uzyskać, kontaktując się z nami mailowo lub telefonicznie. U nas zamówisz odpowiedni dla Twoich potrzeb e-podpis, a jego potwierdzenia sprawnie dokonasz w jednym z naszych punktów. Jeśli nie chcesz jednak tracić czasu na dojazd, możemy przyjechać do Ciebie, aby zweryfikować Twoją tożsamość i wydać podpis cyfrowy

Jak działa podpis cyfrowy?

Podpis cyfrowy, którego zakupu możesz sprawnie dokonać z pomocą pracowników Biznes Spot, pomoże Ci zaoszczędzić wiele czasu. W związku z tym, że nasze e-podpisy posiadają odpowiednie certyfikaty, możesz być pewien, że jest to rozwiązanie w pełni bezpieczne. Proces podpisu cyfrowego działa na podstawie klucza prywatnego (zapisanego na karcie kryptograficznej) oraz klucza publicznego (zawiera on informacje o właścicielu podpisu). Klucz prywatny jest niezbędny do złożenia podpisu elektronicznego, z kolei klucz publiczny służy do weryfikacji poprawności składanego e-podpisu

Czym różni się podpis cyfrowy od profilu zaufanego?

Profil zaufany służy wyłącznie do komunikacji między obywatelem a urzędami administracji publicznej. Możesz go uzyskać na Elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP). Jest to podpis, który potwierdza tożsamość konkretnej osoby i jest on przypisany do indywidualnego numeru PESEL. Służy on do potwierdzenia tożsamości podczas załatwiania wszelkich spraw w urzędach, np. ZUS, KRS, Urząd Skarbowy. Z kolei kwalifikowany podpis certyfikowany zawiera dane, które identyfikują osobę w postaci elektronicznej. Jest on równoważny podpisowi własnoręcznemu i stanowi produkt komercyjny. Ma on jednak szersze zastosowanie, gdyż oprócz potwierdzania tożsamości w urzędach (jak profil zaufany) umożliwia podpisywanie innych dokumentów używanych w działalności gospodarczej, np. umowy, faktury, zaświadczenia.

Czy mogę kupić e-podpis bez wychodzenia z domu?

Kluczowym elementem pozyskania podpisu elektronicznego jest potwierdzenie tożsamości. W Biznes Spot tożsamość klienta potwierdzamy również zdalnie, przy wykorzystaniu aplikacji Skype. Wówczas podpis aktywny podpis Simplisign otrzymasz nawet w 30 minut.

W jaki sposób mogę aktywować wcześniej zakupiony podpis elektroniczny?

Wystarczy, że potwierdzisz u nas swoją tożsamość, a my aktywujemy Twój podpis elektroniczny nawet w 30 minut od momentu jej weryfikacji. Potwierdzenie tożsamości może odbyć się:

 • w jednym z naszych biur,
 • u Ciebie w domu lub w Twoim biurze,
 • online.
Whatsapp