Panel klienta

Wirtualne biuro Warszawa Powiśle

więcej

Wirtualne biuro Powiśle

Szukasz adresu dla swojej firmy? Chcesz dołączyć do innych firm w prestiżowej lokalizacji? To nie musi być drogie! Wirtualne biuro to usługa, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród osób, które stawiają na nowoczesne zarządzanie firmą. Sprawdź, co może zaoferować Ci Biznes Spot i jak ułatwi to codzienne funkcjonowanie Twojej działalności.

SKONTAKTUJ SIĘ

+48 22 460 80 93
info@biznesspot.pl

Jaka jest cena wirtualnego biura na Powiślu?

Jako właściciel firmy ciągle musisz mieć oko na wydatki. Jeżeli chcesz zmniejszyć koszty związane z prowadzeniem biura, warto rozważyć opcje dostępne na rynku. Wirtualne biuro to usługa, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom mniejszych przedsiębiorców. Dlaczego jest to lepsza propozycja od wynajęcia stacjonarnego biura? Daje możliwość zarejestrowania działalności w ciekawych biznesowo lokalizacjach za cenę, która nie musi być obciążeniem dla firmy. Wirtualne biuro to oferta dostosowana do potrzeb. W przypadku stacjonarnego biura płacisz za wynajem niezależnie od tego, czy przebywasz w biurze czy też nie. Jeżeli Twój biznes polega na częstych wyjazdach służbowych i pracy w terenie, to model, który proponuje wirtualne biuro, jest dla Ciebie. To Ty decydujesz, kiedy potrzebne jest Ci biuro lub dostęp do sali konferencyjnej. Zapłacisz za rzeczywisty czas korzystania z pomieszczeń biurowych. To sposób na zaoszczędzenie firmowych pieniędzy. Dodatkowo możesz też zyskać pełną obsługę recepcyjną bez konieczności zatrudniania nowego pracownika.

Płatność*
(PLN netto)
Adres
firmy
Adres
firmy +
Siedziba
firmy 5
Siedziba
firmy
Wirtualne
biuro
Promocja! pl. Powstańców Warszawy 2, 00-030 Warszawa
1 rok z góry 49 59 73 97 209
miesięczna - - 96 129 259
Promocja! ul. Nowogrodzka 56a, 00-695 Warszawa
1 rok z góry 65 75 97 119 239
miesięczna - - 129 157 297
ul. Wiślana 8, 00-317 Warszawa
1 rok z góry 87 99 142 173 299
miesięczna - - 175 219 337
Zakres usług
Adres do
rejestracji
Adres
korespondencyjny
Odbiór
korespondencji
Przechowywanie korespondencji
Rejestracja
korespondencji
Powiadomienia przez panel na e-mail  
Skany
korespondencji
    5 listów/m-c bez limitu bez limitu
Odsyłanie
oryginałów
    na żądanie lub według uzgodnień na żądanie lub według uzgodnień raz w miesiącu
Dedykowana linia telefoniczna        
Sala
spotkań
    1 h/m-c + 5% zniżki na sale 2 h/m-c + 5% zniżki na sale 4 h/m-c + 15% zniżki na sale
Fax
 
     

Usługi dodatkowe - w ramach wirtualnego biura

Skrytka na dokumenty zamykana na klucz 60 zł / miesiąc, 600 zł / rok
Wysyłka listu na żądanie 15 zł + opłata pocztowa / kurierska
Skan korespondencji na żądanie 7 zł za str.
Przesyłka kurierska opłata + 25%
Odbiór zwrotu korespondencji wysłanej przez klienta 5 zł + opłata pocztowa
Drukowanie i Kopiowanie 1 zł - strona czarno-biała; 2 zł - strona w kolorze
Ekspozycja logo 600 zł za rok
Dedykowana linia telefoniczna z obsługą telefonisty (do 100 poł./m-c) 197 zł / miesiąc

 

* Wszystkie podane wyżej ceny obejmują opłatę za 1 miesiąc, są wyrażone w PLN i nie zawierają obowiązującego podatku VAT.
Najpóźniej w dniu podpisania umowy klient jest zobowiązany do wpłaty kaucji gwarancyjnej.


Zanim zaczniesz korzystać z wirtualnego biura, musisz podpisać umowę. W Biznes Spot jesteśmy elastyczni i dajemy Ci możliwość wybrania pakietu, który w pełni spełni Twoje oczekiwania. Umowę możesz podpisać na miesiąc lub cały rok. Gdy zwiążesz się z nami na dłużej, koszt miesięcznych opłat będzie niższy niż w przypadku miesięcznej współpracy. Częste przenoszenie firmy pod inny adres może być uciążliwe, ponieważ wymaga zmian m.in. w dokumentach firmy. Dlatego zachęcamy do skorzystania z oferty długoterminowej. Naszym atutem są konkurencyjne ceny i szereg dodatkowych usług, które wchodzą w skład naszych pakietów. Chcesz sprawdzić, ile kosztuje wirtualne biuro na Powiślu? Zerknij do naszego cennika lub skontaktuj się z biurem Biznes Spot.

Czy chcesz prowadzić swój biznes w tradycyjny sposób, czy też szukasz nowoczesnych rozwiązań? Wymień standardowe biuro na takie, które dostosuje się do Twojej firmy. W Biznes Spot znajdziesz świetną lokalizację na Powiślu, atrakcyjne ceny i wysoki poziom usług.

Wirtualny adres na ul. Wiślanej

Powiśle to część Warszawy, która zdobywa coraz większą popularność i cieszy się zainteresowaniem ludzi biznesu. Powstaje tutaj wiele nowoczesnych budynków biurowych, a wszystko to w zielonym otoczeniu, ponieważ na Powiślu nie brakuje parków i skwerów. Właśnie w tej części miasta przy ul. Wiślanej 8 pomiędzy Traktem Królewskim a Wisłą znajduje się jedna z trzech naszych lokalizacji. W sąsiedztwie występują także atrakcje turystyczne (Centrum Nauki Kopernik), instytucje (Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego) oraz liczne butiki i punkty gastronomiczne. Bogata infrastruktura i przyjemna okolica sprawią, że poczujesz się tutaj komfortowo. Jeżeli cenisz sobie kameralny klimat, to będzie dobre miejsce dla Twojej firmy.

Co możemy zaproponować Ci poza prestiżowym adresem na Powiślu? W ramach pakietu wirtualnego biura zyskujesz czasowy dostęp do sali konferencyjnej dla 6 osób. Sala posiada dostęp do Internetu i nowoczesny sprzęt multimedialny do przeprowadzania telekonferencji.Twoje spotkania biznesowe zyskają profesjonalną oprawę. Gości przywita recepcjonistka, która wskaże miejsce spotkania i zaproponuje coś do picia. Istnieje też możliwość dostarczenia na spotkanie dodatkowych przekąsek. Jeżeli chcesz zaprosić swoich kontrahentów na służbowy obiad, możesz odwiedzić pobliskie restauracje lub skorzystać z cateringu.

Wiemy, że prowadzenie firmy to duża odpowiedzialność. Dlatego w naszej dodatkowej ofercie znajdziesz także usługi księgowe. Nasi specjaliści zadbają o finanse Twojej firmy, dokumentację i obliczanie podatków. Urząd skarbowy planuje kontrolę w Twojej firmie? Potrzebujesz profesjonalnego wsparcia? Podczas kontroli nasi eksperci będą aktywnie uczestniczyć w spotkaniu z urzędnikami. Przygotują potrzebne dokumenty i udzielą wyczerpujących odpowiedzi na pytania osób kontrolujących. Przeprowadzimy Cię też przez proces zakładania firmy. Z naszym doświadczeniem szybko i skutecznie zarejestrujesz działalność gospodarczą.

Adres dla firmy - Warszawa Powiśle

Zadbaj o dobry wizerunek swojej firmy. Wybierz adres, który biznesowo ma znaczenie. Powiśle to modna i chętnie wybierana przez przedsiębiorców część stolicy. Ty także możesz do nich dołączyć. Dlaczego warto postawić na Powiśle? Klienci przed rozpoczęciem współpracy dokładnie przyjrzą się Twojej firmie i opiniom na jej temat. Zwrócą również uwagę na adres siedziby. Jeżeli chcesz być profesjonalnie odbierany przez klientów, powinieneś zarejestrować działalność pod adresem, który nie będzie przypadkowy. Dzisiaj prestiżowe adresy nie są już zarezerwowane tylko dla dużych korporacji. Usługa wirtualnego biura to nowe możliwości dla mniejszych i wchodzących na rynek firm. Poza rozpoznawalnym adresem zyskują dodatkowe korzyści takie jak - obsługa korespondencyjna, telefoniczna, dostęp do przestrzeni biurowych i sal konferencyjnych w czasie, kiedy zaplanują spotkanie, szkolenie czy rozmowę z nowym pracownikiem. Taki model pozwala zredukować koszty związane z prowadzeniem biura.

Biznes Spot dysponuje trzema lokalizacjami w Warszawie. Ul. Wiślana 8 to jedna z nich. Jeżeli zainteresował Cię adres na Powiślu, skontaktuj się z nami. Przedstawimy Ci ofertę dopasowaną do charakteru Twojej firmy. Sprawdź, co możesz zyskać, gdy podpiszesz umowę z Biznes Spot. Rozwijaj firmę z profesjonalnym wsparciem.

Podleganie pod Urząd Skarbowy w Warszawie

Adres, który wybierzesz do zarejestrowania swojej działalności, ma znaczenie nie tylko wizerunkowe. Wpływa także na to, pod jaki urząd skarbowy będzie podlegała Twoja firma w przypadku rozliczeń podatkowych i ewentualnych kontroli skarbowych. Jeżeli zdecydujesz się na siedzibę swojej firmy w stolicy, Twoim urzędem będzie jeden z tutejszych urzędów. W przypadku ul. Wiślanej, gdzie znajduje się jedna z naszych lokalizacji, jest to Pierwszy Urząd Skarbowy Warszawa-Śródmieście.

Czy posiadając wirtualny adres, powinieneś obawiać się kontroli skarbowych? Korzystanie z tego rodzaju usług nie ma wpływu na wynik kontroli. Do każdego spotkania z urzędnikami należy jednak skrupulatnie się przygotować. Przed planowaną kontrolą otrzymasz pisemne zawiadomienie. Jest ono wysyłane na adres siedziby firmy (w tym przypadku adres wirtualnego biura). Powiadomimy Cię o takiej korespondencji. Pracownicy urzędu skarbowego z pewnością będą chcieli zajrzeć do firmowej dokumentacji. Przygotuj odpowiednie dokumenty. Chcesz porozmawiać z urzędnikami w komfortowych warunkach? W Biznes Spot udostępnimy Ci biurowe pomieszczenia. Dodatkowo w przypadku skomplikowanych przepisów skarbowych możesz skorzystać z wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów, ponieważ Biznes Spot w swojej ofercie ma także usługi księgowe. Stawiamy na kompleksowe wirtualne biuro, aby Twój biznes rozwijał się na najwyższym poziomie. Biznes Spot to duże wsparcie dla Twojej firmy!

FAQ

Jaki urząd skarbowy na ul. Wiślanej 8?

Twoje wirtualne biuro na ul. Wiślanej 8 będzie podlegało pod I Urząd Skarbowy Warszawa Śródmieście

Co to jest wirtualne biuro?

To formalna siedziba Twojej firmy. Pod tym adresem masz zarejestrowaną swoją firmę, tu przychodzi korespondencja. Tutaj masz centrum wsparcia swego biznesu, które stale dla Ciebie pracuje, włącznie z wirtualną pomocą recepcji. Korzystasz w takim zakresie jaki jest Tobie potrzebny. A to wszystko bez konieczności wynajmowania własnego lokalu, zatrudniania personelu, kupowania sprzętu.

W jakich godzinach biuro jest czynne?

Nasze biura są czynne codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach: 09.00 - 17.00. W tym czasie możesz odebrać swoją korespondencję, wynająć salę konferencyjną czy skorzystać z pomocy recepcji.

Na czym polega rejestracja korespondencji?

Każdą odebraną przesyłkę rejestrujemy w dzienniku korespondencji klienta, z podaniem daty odbioru, nadawcy, numeru.

Kto może odebrać moją korespondencję?

Korespondencję Twojej firmy może odebrać każda osoba, której zostanie udzielone pisemne upoważnienie.

Czy muszę dostarczyć pieczątkę firmy?

Nie potrzebujemy pieczątki Twojej firmy. Korespondencję odbieramy na podstawie pisemnego upoważnienia.

Co dzieje się z nieodebraną przeze mnie korespondencją?

Kiedy i w jaki sposób zostanę powiadomiony o odebranej korespondencji?

Kiedy otrzymam skan mojej korespondencji?

Skan korespondencji otrzymasz w dniu jej odbioru. Jeśli zostanie ona dostarczona po godz. 15.00 wówczas skan możesz otrzymać następnego dnia roboczego.

Jak często jest będę otrzymywał moją korespondencję pocztą?

Twoją korespondencję będziemy Ci przesyłać co tydzień listem poleconym na wskazany przez Ciebie adres.

Na czym polega obsługa telefoniczna?

Twojej firmie zostanie przydzielony indywidualny numer telefonu. Będziesz mógł nagrać tam swoje powitanie.

Kiedy zadzwoni Twój klient w naszym systemie wyświetli się nazwa Twojej firmy. Dzięki temu będziemy mogli odebrać telefon używając nazwy Twojej firmy. Będziemy postępować zgodnie z Twoimi instrukcjami: możemy przekierować rozmowę na wskazany przez Ciebie numer telefonu albo przeprowadzić rozmowę i następnie przekazać Ci pozyskane informacje poprzez panel klienta.

OFERTY SPECJALNE

Zniżki i promocje na dodatkowe usługi w naszej ofercie

Bezpłatne wnioski do KRS

Wnioski KRS

Szczegóły

Przenieś do nas swoją firmę a wniosek o zmianę adresu w KRS wypełnimy dla Ciebie za darmo

Usługi księgowe dla nowych firm

Księgowość Warszawa

Szczegóły

Załóż firmę i zarejestruj ją pod jednym z naszych adresów.

Sala konferencyjna w pakiecie

Sala konferencyjna Warszawa

Szczegóły

Podpisz z nami umowę a otrzymasz co miesiąc bezpłatny dostęp do sali konferencyjnej:

Adres mojej firmy +: 1 godz.
Siedziba mojej firmy: 2 godz.
Siedziba mojej firmy+: 2 godz.
Moje wirtualne biuro: 3 godz.
Wirtualny sekretariat: 1 godz.
Biuro serwisowane: 4 godz.

DODATKOWE USŁUGI

INNE LOKALIZACJE

SKONTAKTUJ SIĘ

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zadzwoń do nas lub zostaw kontakt do siebie.

+48 22 460 80 90

Formularz kontaktowy

Whatsapp