Gotowe biuro w centrum Warszawy

Jak już pisaliśmy urządzamy gotowe biuro (biuro serwisowane) w centrum Warszawy na Powiślu. Biuro powinno być gotowe w pierwszej połowie października. O tym, jakie gotowe biuro ma zalety pisaliśmy tutaj.  To bardzo wygodne rozwiązanie dla małych, czy początkujących firm.
Gotowe biuro Biznes Spot powstaje w nowoczesnym biurowcu przy ulicy Wiślanej 8 przy skrzyżowaniu z Browarną. Będzie się mieściło na trzeciej kondygnacji, pięciopiętrowego biurowca. Jak będzie wyposażone nasze gotowe biuro można przeczytać tutaj.

Gotowe biuro – widoki

Gotowe biuro będzie położone w bardzo zielonej i spokojnej okolicy. Z okien jest widok na Park Kazimierzowski i Skwer Stanisława Jankowskiego „Agatona”. Widać też zabytkowy wiadukt Markiewicza i budynki Uniwersytetu Warszawskiego.
Jest cicho. Ani ulicą Browarną, ani Wiślaną nie jeżdżą autobusy.

Gotowe biuro – budynek

Na trzecie piętro budynku, w którym mieści się gotowe biuro można dotrzeć bardzo ładnymi kręconymi schodami, bądź przeszklona windą. Jest jeszcze druga winda, taka zwyczajna. Na piętrze ogólnodostępna kuchnia i oczywiście łazienki.

_BEL3405
Bardzo ładne widoki na okolicę roztaczają się z dachu budynku, w którym mieści się gotowe biuro Biznes Spot. Dach jest dostępny, bo jest na nim taras.
Gotowe biuro będzie dysponować swoją salą konferencyjną na osiem osób. Większa sala na kilkadziesiąt osób będzie dostępna wkrótce na parterze biurowca.

Gotowe biuro – gastronomia

Powiśle to zagłębie klubowe i gastronomiczne. Nikt nie powinien mieć kłopotu ze znalezieniem właściwego dla siebie lokalu. W samym budynku, w którym mieści się gotowe biuro też jest gdzie zjeść. Na parterze mieści się restauracja Bosca Jola. Gromadzi dobre opinie w serwisie gastronauci.pl. W budynku przy Wiślanej 8 niedługo powstać jeszcze bistro.

_BEL3347

rzut pietra