Biuro serwisowane Biznes Spot – okolica

Biuro serwisowane Biznes Spot znajduje się w samym centrum Warszawy, a jednocześnie na uboczu. Podobnie spokojne i zielone miejsca w Śródmieściu są chyba tylko na Powiślu. Wiślana 8 jest przecież oddalona od Traktu Królewskiego tylko około 200 metrów.
Biurowiec, w którym mieści się biuro serwisowane Biznes Spot, to kameralny dom na podwójnym rogu Wiślanej, Browarnej i Gęstej. Z jednej strony ma Park Kazimierzowski z drugiej Skwer Stanisława Jankowskiego „Agatona”.

Biuro serwisowane i kultura

Okolica jest podejrzanie kulturalna. Około 200 metrów jest do Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego, niewiele dalej do Centrum Nauki Kopernik. I jeszcze Muzeum Sztuki Nowoczesnej. BUW to kolejna oaza zieleni. Na dachu są przecież ogrody.
Wizyty w placówkach kulturalnych to raczej po pracy. Ale w czasie pracy raczej trzeba coś zjeść. Okolica daje szczęśliwie duży wybór miejsc żywieniowych.

Biuro serwisowane i jedzenie

Najbliżej jest do restauracji Boscaiola. Ona jest po prostu na parterze biurowca, w którym mieści się biuro serwisowane Biznes Spot. Niedaleko jest jeszcze druga Boscaiola, tym razem pizzeria. Znajdziemy ją na rogu Wybrzeża Kościuszkowskiego i Lipowej. Trochę bliżej, bo w budynku BUW jest kilka barów i miejsce, do którego najlepiej pasuje określenie stołówka.
Wracając bliżej miejsca gdzie jest nasze biuro serwisowane, na ulicę Lipową niedaleko Browarnej możemy się pożywić w cieszącej się dużym powodzeniem knajpce SAM Kameralny Kompleks Gastronomiczny. Kawałek dalej, na rogu Browarnej i Radnej jest Veg Deli. Sama nazwa wskazuje, czego się można spodziewać. Przy Radnej jest jeszcze specjalizująca się w kuchni włoskiej Dziurka od klucza.
Najnowszy salon Warszawy, czyli bulwary wiślane, jest oddalony od naszego biura serwisowanego o jakieś 400 metrów. Tam tez jest dużo knajpek. Ale to raczej propozycja na wieczorny spacer połączony z przekąską.
A swoją drogą, to w naszym biurze serwisowanym też można się napić dobrej kawy.