Panel klienta

Biura serwisowane

Previous
Next

To odpowiedź rynku na potrzeby przedsiębiorców – zarówno mikro, ale też średnich. Pod pojęciem potrzeb przedsiębiorców należy rozumieć konieczność wynajęcia efektywnej przestrzeni do pracy.

Taka przestrzeń charakteryzuje się wysokiej jakości powierzchnią biurową, która jest doskonale wyposażona oraz umeblowana według najwyższych standardów. Dzięki skorzystaniu z naszych usług przedsiębiorcy mogą też poszczycić się doskonałą lokalizacją, która przyciąga potencjalnych klientów. To lokalizacja dla Twojej firmy, na którą jeszcze nie tak dawno mogli pozwolić sobie jedynie duzi przedsiębiorcy.

Elastyczny wynajem powierzchni biurowych to idealne rozwiązanie dla dynamicznie rozwijających się firm lub dla niedużych organizacji.

Wynajmujesz jedynie małą powierzchnię dla siebie, akurat taką jakiej potrzebujesz w danym czasie, ale możesz korzystać z całej infrastruktury, która jest współdzielona z innym najemcami. To dla Ciebie duża oszczędność i czasu, i pieniędzy, bo nie musisz zatrudniać recepcjonistki, kupować sprzętu biurowego ani podpisywać umów na internet, sprzątanie, ubezpieczenie, ochronę.

Nasze biura mieszczą się w kameralnym pięciopiętrowym budynku na Powiślu, w bardzo spokojnej dzielnicy, gdzie można bez trudu zaparkować, na chwilę wyjść z biura na spacer do parku czy zjeść obiad w jednym z wielu miejsc w okolicy.

Biuro serwisowane, ul. Wiślana 8, 00-317 Warszawa

Zakres usług Gabinet
(do wyłącznego użytku)
Stanowisko pracy
(w pokoju z osobą z innej firmy)
W pełni umeblowane biuro 1-3 osobowe
WiFi
Codzienne sprzątanie, ochrona
Media (energia, woda, klimatyzacja)
Dostęp do kuchni
Recepcja
Dostęp do sali konferencyjnej 4 godziny miesięcznie w pakiecie
Umowa na czas oznaczony
(1rok)
od 2190
(dla jednej osoby)

390
(dopłata za drugą osobę)
od 1500
Umowa na czas nieoznaczony
(trzymiesięczny okres wypowiedzenia)
od 2390
(dla jednej osoby)

490
(dopłata za drugą osobę)
od 1700

Usługi dodatkowe - w ramach biur serwisowanych

Szerokopasmowy internet do 8Mb (1 osoba) 99 / miesiąc
Serwis kawowy - kawa, herbata, woda bez ograniczeń 95 / miesiąc
Logo firmy
450 / rok
Parking podziemny 430 / miesiąc
Wysyłka listu na żądanie 10 + opłata pocztowa
Przesyłka kurierska opłata + 25%
Drukowanie i skanowanie - 50% i 90% zniżki dla najemców 0,50 / str. - czarno biała
1 / str. - kolorowa
0,20 / str. - skanowanie


Wszystkie podane ceny są wyrażone w PLN i nie zawierają obowiązującego podatku VAT. W momencie podpisania umowy na wynajem biura pobierana jest kaucja gwarancyjna wysokości czynszu brutto za trzy miesiące. Kaucja jest zwracana po rozwiązaniu umowy.


Biura serwisowane Warszawa

Wiele osób, otwierając własną działalność gospodarczą, uważa, że biurowce klasy premium to rozwiązania, na które mogą pozwolić sobie jedynie firmy osiągające wysokie dochody. Okazuje się jednak, że dzięki naszym usługom na taki „luksus” mogą pozwolić sobie już początkujący przedsiębiorcy. Takie biura to nic innego jak umeblowane, w pełni wyposażone biuro, zaprojektowane w biznesowym klimacie, ulokowane w odpowiedniej okolicy. Biuro możliwe do wynajęcia od zaraz – wystarczy tylko podjąć decyzję, że to jest to miejsce, w którym codziennie chcesz spędzać czas pracując. Taka decyzja wiąże się z wieloma korzyściami, jak chociażby ogromną elastycznością oraz możliwością dopasowania się do ciągłych zmian rynku.

W dzisiejszych czasach przywiązywanie się do rzeczy jest passe. Obecnie zwracamy większą uwagę na funkcjonalność i wykorzystanie poszczególnych rzeczy, niż na ich posiadanie na wyłączność. Popularność wynajmowania powierzchni biurowych można porównać z popularnością aut wynajmowanych na minuty/godziny. Jest tak samo duża, a w jednym i drugim przypadku osoby wynajmujące stawiają na swobodę i elastyczność. Ważnym aspektem jest również podejście młodych przedsiębiorców do miejsca wykonywania pracy. Najchętniej chcieliby pracować w klimatycznej okolicy, w możliwie jak najbardziej luksusowych warunkach. Mając pomysł na biznes, ambicje oraz ogrom odwagi mogą spełniać swoje marzenia, spełniać się zawodowo a jednocześnie nie wiązać się długoterminowymi umowami najmu lokalu. Można wynająć na krótki okres a ich dodatkową zaletą jest zazwyczaj krótki okres wypowiedzenia umowy – nawet miesięczny. W przypadku samodzielnego wynajmu biura, należy liczyć się z koniecznością wynajmu lokalu nawet na 5 lat! Rozwiązanie jest to dobre również dla osób decydujących się na realizację ryzykownych pomysłów. Gdy realizacja pomysłu się nie powiedzie, można bez większego problemu zrezygnować z wynajmu działalności, bez dodatkowych kosztów, stresu i nerwów.

Ważną rolę w popularności biur serwisowanych mają również koszty. Zastanawiając się nad tego typu usługami, warto przypomnieć o regularnych kosztach osób, które prowadzą własne biuro. Organizacja własnego biura pociąga za sobą konieczność wynajęcia biura i podpisania długookresowej umowy najmu, opłat eksploatacyjnych, dostępu do internetu, a także kosztów zachowania czystości, wyposażenia w niezbędne sprzęty takie jak drukarka czy też ekspres do kawy oraz zatrudnienia recepcjonistki. Dlatego zwracamy uwagę, że cena za wynajęcie obejmuje każde z powyżej wymienionych i jest ona relatywnie niska, gdyż koszty rozkładają się na wszystkich najemców.

Może się okazać, że będziesz potrzebować większej ilości pracowników, a w konsekwencji większej liczby pomieszczeń. W takim przypadku możesz w dowolnej chwili powiększyć użytkowaną powierzchnię. Nie musisz się również obawiać, że w trakcie rekrutacji, nie będziesz miał gdzie spotkać się z potencjalnymi pracownikami. W takich miejscach możesz skorzystać z dodatkowych sal, odpowiednio wyposażonych, ułatwiających profesjonalne przeprowadzenie rozmowy kwalifikacyjnej. Warto wiedzieć, że biura serwisowane są popularne nie tylko wśród Polaków, ale też w dużej części wśród firm zagranicznych. Zakładając swój oddział w Polsce stawiają na rozwój firmy na obcym rynku i mają potrzebę wynajmu powierzchni biurowej, która będzie elastycznie dopasowywać do zmian zachodzących w firmie. Wiele osób potwierdza, że jakość takich usług jest często wyższa od możliwości własnego biura, szczególnie jeśli przedsiębiorca nie chce zbytnio inwestować we własną infrastrukturę. Część osób, pomimo iż w początkowym planie miało jedynie zorganizowanie firmy i zespołu pracowników, a następnie przeniesienie się do własnego biura, decyduje się jednak zostać. Na tym jednak nie koniec zalet. Jedną z ważniejszych jest również możliwość uzyskania wzrostu ze sprzedaży oraz rozpoznawalności marki, tylko i wyłącznie poprzez współpracę z innymi przedsiębiorcami, z tego samego biura serwisowanego.

Jak wiadomo wyznacznikiem jakości prosperowania firmy jest wielkość uzyskiwanych dochodów ze sprzedaży. Im większa liczba Klientów, tym większa sprzedaż. Pytanie, które najczęściej zaprząta głowę przedsiębiorców, to skąd wziąć Klientów? Jak ich pozyskać? Oczywiście ważny jest marketing, częściowo handlowcy, ale dość często zapominamy, że ogromnie pomocne mogą okazać się kontakty z osobami z innych branż. Na terenie biur znaleźć można zarówno małych, jak i dużych przedsiębiorców, z którymi możesz potencjalnie nawiązać współpracę. Część z nich może okazać się przydatna również w związku z prowadzeniem działalności – księgowość, doradca podatkowy czy też grafik. Zyskasz wiele – profesjonalistę w zasięgu ręki i brak konieczności tracenia czasu na dojazdy do firmy.

Biuro coworkingowe Warszawa

Na rynku można znaleźć również szeroką ofertę biur coworkingowych , które również dopasują się do Twoich potrzeb. Jaka jest między nimi różnica? Takie miejsca coraz częściej organizowane są na jednej przestrzeni. Co więcej – różnice między nimi się zacierają, choć w części ofert można jeszcze je zauważyć. Mają one za zadanie zapewnić gotowe miejsce, w którym pracę możesz rozpocząć tuż po podpisaniu umowy. Oczywiście zarówno w jednym jak i drugim wypadku, biura wykończone są w wysokim standardzie, wyposażone w media, z dostępem do aneksu kuchennego, a także sprzętu biurowego. Wspólną cechą jest również lokalizacja – najczęściej w dogodnym miejscu, gwarantującym komfortowy dojazd. Są jednak pewne różnice. Biura serwisowane to typowo zamknięta przestrzeń, zwana układem gabinetowym. Oczywiście w tego rodzaju gabinecie znajduje się również podstawowe wyposażenie, meble oraz zapewniona jest obsługa administracyjna i techniczna. Co-working to otwarta przestrzeń, w której można znaleźć długie stoły i wygodne kanapy. To miejsce, które pozwala rozwijać relacje biznesowe z innymi przedsiębiorcami. To także prywatne salki, w których można przeprowadzać prywatne spotkania jak i rozmowy telefoniczne. Nie decydujesz się na wynajem miejsca, przestrzeni czy konkretnego biura. Tutaj najczęściej wykupuje się członkostwo – można zarówno na kilka godzin, jak i na miesiąc. Ten rodzaj rozwiązania jest dość często wybierany przez osoby pracujące w domu, jak i dopiero rozpoczynające swoją działalność. Takie miejsce może również oferować wsparcie profesjonalistów – np. business managera, który pomoże w rozwoju firmy.

Zastanawiasz się zapewne które rozwiązanie będzie lepsze w Twojej sytuacji. Niestety, każdy z nas ma inne oczekiwania, przyzwyczajenia i potrzeby, co powoduje, że w każdej sytuacji odpowiedź będzie inna. Przestrzeń coworkingowa częściej wybierana jest przez start-upy i freelancerów, niż przed biznesmenów. Część dużych firm również korzysta z tego rozwiązania, gdyż pozwala on maksymalnie wykorzystać kreatywność pracowników. Biura serwisowane w dużej części wybierane są przez osoby prowadzące ważne, poufne projekty, do których nikt nie może mieć dostępu. Wybierają je również osoby, które cenią w pracy spokój i ciszę. Zaznaczamy jednak, że zarówno pierwsze, jak i drugie rozwiązanie wybierane jest nie tylko przez nowych przedsiębiorców, otwierających dopiero swoją działalność gospodarczą. To również rozwiązania dla doświadczonych przedsiębiorstw, które decydują się na rozwój firmy.

Coworking Warszawa

Decydując się na skorzystanie z usług biura coworkingowego Warszawa warto zwrócić uwagę na ofertę poszczególnych firm. Chcąc przyciągnąć Klientów, oferują wiele udogodnień. Do najczęstszych, wręcz obowiązkowych należy wspólna kuchnia/pomieszczenie socjalne, sala konferencyjna, przestrzeń do prywatnych spotkań oraz przestrzeń wspólna. Wybierając jednak odpowiednie miejsce, warto zwrócić uwagę czy oferuje ono np. usługi doradcze. Dobrze, jeśli możesz skorzystać w przestrzeni coworkingowej z pomocy profesjonalisty w zakresie IT czy też mediów. Część z firm oferuje możliwość dopasowania zakresu udogodnień do poszczególnej branży. Oznacza to m.in., że na potrzeby Klienta mogą zatrudnić księgową. Jak widać – oferty coworkingowe na rynku są ogromnie zróżnicowane. Co jednak jest najważniejsze? Wiele osób, korzystając z takiego rozwiązania wskazuje, że nie cena ani lokalizacja biura, ale pozostali członkowie, którzy inspirują początkujących przedsiębiorców do dalszego działania. Warto zwrócić jeszcze uwagę na podpisywaną umowę. Najlepiej, gdyby była ona elastyczna, tj. dopasowana do sytuacji i rozwoju przedsiębiorstwa. Najlepiej, gdybyś miał możliwość rozwiązania umowy w możliwie jak najkrótszym czasie, np. miesiąca. Takie rozwiązanie doceniane jest przez firmy, których biznes nieoczekiwanie się nie rozwija.

Zastanawiasz się zapewne czy w przyszłości biura serwisowane i biura coworkingowe zastąpią tradycyjne biura? W tym momencie, trudno znaleźć właściwą odpowiedź, aczkolwiek bez wątpliwości można powiedzieć, iż jest to rozwiązanie coraz bardziej popularne, stanowiące korzystną alternatywę dla osób pracujących w domu bądź kawiarniach. Rośnie nie tylko popularność korzystania z takiego rozwiązania, ale też zapotrzebowanie. Można szacować, że w niedługim czasie pojawi się boom na rynku na tego rodzaju usługi.

OFERTY SPECJALNE

Zniżki i promocje na dodatkowe usługi w naszej ofercie

Bezpłatne wnioski do KRS

Wnioski KRS

Szczegóły

Przenieś do nas swoją firmę a wniosek
o zmianę adresu w KRS wypełnimy dla Ciebie za darmo

Sala konferencyjna w pakiecie

Sala konferencyjna Warszawa

Szczegóły

Podpisz z nami umowę a otrzymasz co miesiąc bezpłatny dostęp do sali konferencyjnej:

Adres mojej firmy +: 1 godz.

Siedziba mojej firmy: 2 godz.

Siedziba mojej firmy+: 2 godz.

Moje wirtualne biuro: 3 godz.

Wirtualny sekretariat: 1 godz.

Biuro serwisowane: 4 godz.

50% zniżki na księgowość

Księgowość Warszawa

Szczegóły

50% zniżki na usługi księgowe dla nowych firm. Załóż firmę i zarejestruj ją pod jednym z naszych adresów a skorzystasz
z promocji przez jeden kwartał.

DODATKOWE USŁUGI

Wirtualne biuro

Dotacje Unijne
Wirtualne biuro

Wirtualne biuro to realny adres Twojej firmy, pod którym ją zarejestrujesz i podasz swoim kontrahentom. Tutaj będzie przychodziła Twoja korespondencja, będą odbierane telefony do Twojej firmy i gdzie możesz spotkać się ze swoimi kontrahentami.

Przejdź do oferty

Wirtualny sekretariat

Wirtualny Sekretariat Warszawa
Wirtualny sekretariat

Dedykowana linia telefoniczna, odbiór połączeń w imieniu firmy, udzielanie informacji, łączenie rozmów, powiadomienia w panelu klienta.

Przejdź do oferty
Księgowość Księgowość Warszawa
Księgowość

Realizujemy szeroki zakres usług księgowych i kadrowo-płacowych. Nasi doświadczeni eksperci posiadają licencje Ministra Finansów. Zajmą się Twoimi finansami w sposób profesjonalny i rzetelny.

Przejdź do oferty

FAQ

Na każde stanowisko pracy jest przeznaczone: biurko, fotel i zamykany na klucz kontener; w gabinecie znajduje się też regał na dokumenty.

Najemcy mają nieograniczony dostęp do biura 24/7.

Recepcja jest czynna codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach: 09.00 - 17.00.

Pracownicy głównej recepcji na parterze budynku posiadają listę wszystkich naszych najemców i kierują ich do odpowiedniego biura.

Do Twojej dyspozycji jest: drukarka, skaner, niszczarka dokumentów. Możemy udostępnić Ci również telefon stacjonarny na biurko czy komputer.

Tak, nasi klienci mogą korzystać z sali konferencyjnej. Ustaloną liczbę godzin w miesiącu mają zapisaną w umowie.

Twój asystent z recepcji może zamówić Ci kuriera, wysłać pocztę, zarezerwować restaurację, bilety, wykonać inne drobne prace biurowe.

SKONTAKTUJ SIĘ

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zadzwoń do nas lub zostaw kontakt do siebie.

+48 22 460 80 90