Panel klienta

Wirtualne biuro

Wirtualny adres dla Twojej firmy

Planujesz założyć firmę i szukasz dla niej adresu, który będzie atrakcyjny pod wieloma względami? Wirtualne biuro to usługa, dzięki której zyskasz możliwość zarejestrowania swojej działalności pod oferowanym adresem.

To znakomite rozwiązanie dla freelancerów, start-upów, osób działających przez większość dnia poza biurem oraz dla właścicieli biznesów stawiających na nowoczesne rozwiązania. Dowiedz się, co zyskasz, gdy zdecydujesz się na wirtualny adres firmy w stolicy i skorzystasz z usług Biznes Spot.

Warszawa to miasto, w którym wiele firm rozwija swoje biznesowe skrzydła. To nieograniczone możliwości, ale też konieczność rywalizacji z konkurencją. Jeżeli chcesz pokazać się od profesjonalnej strony, zadbaj o prestiżowy adres swojej siedziby. W stolicy ma to znaczenie.

Prestiżowe adresy wirtualnego biura:

WIRTUALNE BIURO WARSZAWA CENTRUM

Lokalizacje

Wirtualne biuro w Warszawie

Biznes Spot oferuje wirtualne biura, które zlokalizowane są w pożądanych lokalizacjach - biuro w ścisłym centrum stolicy lub w modnej dzielnicy Powiśle. Od Ciebie zależy, który wirtualny adres wybierzesz. Centrum to najlepiej skomunikowany obszar miasta. Będzie to miało znaczenie, jeżeli w ramach wirtualnej usługi dodatkowo zdecydujesz się na czasowe wynajęcie przestrzeni biurowej lub konferencyjnej do spotkań z klientami. Natomiast Powiśle jest obecnie jedną z najmodniejszych dzielnic Warszawy. To tutaj znajdują się nowoczesne biurowce i infrastruktura, które przyciągają przedsiębiorców.

Do kogo kierujemy swoją ofertę? Wirtualny adres - Warszawa to świetne rozwiązanie dla właścicieli firm, którzy nie chcą rejestrować działalności pod domowym adresem. Wirtualne biuro sprawdza się także w sytuacji, gdy charakter Twojej pracy nie wymaga codziennej obecności za biurkiem. Wtedy wraz z wirtualną usługą zyskujesz profesjonalny personel, który zadba o obsługę biurową, m.in. o odbiór korespondencji. Tego rodzaju rejestracja działalności jest też często wybierana przez firmy reprezentujące nowoczesne branże takie jak np. IT. Ty też możesz zwiększyć szansę na rozwój swojej działalności. Postaw na adres, który pozytywnie wpłynie na wizerunek Twojej firmy.

Wirtualny adres dla działalności gospodarczej

Jedną z kluczowych decyzji, którą musisz podjąć przed rozpoczęciem działalności, jest wskazanie we wniosku rejestracyjnym adresu swojej firmy. Gdy już prowadzisz firmę, możesz uznać, że aktualny adres warto zmienić. Zdarzają się także sytuacje, że z różnych przyczyn nie możesz już kontynuować działalności w dotychczasowej lokalizacji. W tych przypadkach warto rozważyć następującą kwestię - wirtualne biuro a miejsce prowadzenia działalności. Dlaczego warto zdecydować się na usługi od Biznes Spot? Wiemy, jak ważna w przypadku prowadzenia biznesu jest odpowiednia lokalizacja firmy. Dla Twojego klienta to pierwszy stopień weryfikacji, czy ma do czynienia z partnerem biznesowym godnym zaufania. Adres siedziby firmy może też zdecydować o tym, czy klient będzie chciał skontaktować się z Tobą w celu rozpoczęcia współpracy lub zapoznania się z ofertą. W Warszawie, gdzie obserwujemy największy rozwój rozmaitych branż, dobry adres odgrywa bardzo ważną rolę. Biznes Spot wychodzi naprzeciw oczekiwaniom właścicieli firm, którzy szukają rozpoznawalnych i pożądanych wśród przedsiębiorców adresów. Ścisłe centrum z dobrą komunikacją czy modne Powiśle? Zdecyduj, pod jakim adresem chcesz rozwijać swój biznes.

Usługa/Pakiet Adres mojej firmy Adres mojej firmy+ Siedziba mojej firmy Siedziba mojej firmy+ Wirtualne biuro Wirtualny sekretariat
Adres do rejestracji
Adres korespondencyjny
Odbiór korespondencji
(listy, kurier, paczki - małe)
Przechowywanie korespondencji
Rejestracja korespondencji
Powiadomienia przez panel na adres e-mail
Skany korespondencji (do 100 stron)
Odsyłanie korespondencji
pocztą co tydzień
Dedykowana linia telefoniczna
z obsługą recepcjonistki
Fax
Sala konferencyjna 1h 2h 3h 4h
Logo na tablicy informacyjnej 50% zniżki 50% zniżki
Cennik
Płatność miesięczna - 139 195 259 395 259
Płatność Roczna 924 1044 1548 2148 2844 2148
Płatność roczna (cena za miesiąc) 77 87 129 179 237 179


Przyglądając się mapie Warszawy, można zauważyć, że w innych częściach miasta także istnieją dogodne warunki do prowadzenia firmy. Wirtualne biuro Warszawa - Mokotów - decydując się na adres w tej dzielnicy, zyskasz dobrą komunikację ze wszystkimi częściami miasta oraz bliskość ośrodków akademickich i kulturalnych. Innym przykładem jest wirtualne biuro Warszawa - Praga. Zaletą tej części stolicy jest położenie blisko centrum i mniejszy ruch. Coraz więcej przedsiębiorców wybiera też Wolę. Jest to dzielnica, która w przyszłości będzie jeszcze lepiej skomunikowana z centrum miasta ze względu na budowę kolejnych stacji metra. Jeżeli szybki dojazd do firmy ma dla Ciebie znaczenie, postaw na wirtualne biuro Warszawa - Wola.

Umowę najmu wirtualnego biura możesz podpisać na krótszy lub dłuższy czas. Pamiętaj jednak, że długoterminowa umowa będzie korzystniejsza pod względem kosztów. Ma to znaczenie, gdy zależy Ci na tym, aby wirtualne biuro Warszawa tanio wynająć. Ponadto każda kolejna zmiana adresu wiąże się z koniecznością wprowadzenia zmian w dokumentach, m.in. urzędowych. Za każdym razem przed podpisaniem umowy dokładnie ją przeczytaj i upewnij się, co wchodzi w skład usługi wirtualnego biura. Nasza oferta jest kompleksowa i poza atrakcyjnym adresem oferujemy także szereg dodatkowych usług, które będą wsparciem w prowadzeniu biznesu. Wirtualne biuro Warszawa - cena, komfortowe wnętrza i świetna lokalizacja to nasze największe atuty.

Wirtualny numer do firmy

Usługa wirtualnego biura to przede wszystkim spore ułatwienie w prowadzeniu firmy, z którego i Ty możesz skorzystać. Podstawą naszej oferty jest udostępnienie atrakcyjnego adresu dla siedziby Twojego biznesu, ale to nie wszystko. W ramach wirtualnego biura możesz zdecydować się też na dodatkowe usługi, a jedną z nich jest wirtualny numer do firmy. Biznes Spot to wykwalifikowany personel zajmujący się obsługą biurową. Podczas gdy Ty skupisz się na prowadzeniu działalności, my zadbamy o wysoką jakość obsługi Twoich klientów i kontrahentów. Nie masz czasu na odbieranie firmowych telefonów? Większość czasu spędzasz poza biurem? Przyda Ci się wsparcie, które zapewni Biznes Spot.

Na czym dokładnie polega wirtualny numer telefonu? W momencie, gdy Twój klient lub kontrahent będzie próbował skontaktować się telefonicznie z Twoją firmą, zostanie przekierowany do pracownika Biznes Spotu, który udzieli mu niezbędnych informacji. Gwarantujemy wysoką jakość oraz profesjonalizm obsługi Twoich klientów i kontrahentów. Z nami prowadzenie działalności jest prostsze, a Ty zyskasz sprawdzonego partnera wspierającego prowadzenie firmy.

Jeżeli wciąż przybywa Ci zleceń i zależy Ci na podtrzymaniu relacji z kolejnymi klientami zainteresowanymi współpracą, postaw na nowoczesne rozwiązania dostępne na rynku - wirtualny numer do firmy. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej i masz dodatkowe pytania, to chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości. Skontaktuj się z Biznes Spot, a uzyskasz wyczerpujące informacje na temat naszych usług.

Usługi dodatkowe - w ramach wirtualnego biura

Wysyłka listu na żądanie 10 + opłata pocztowa
Skan korespondencji na żądanie 5 za str.
Przesyłka kurierska
opłata + 25%
Zwrot korespondencji wysłanej przez Klienta opłata pocztowa
Zwrot korespondencji nieodebranej przez Klienta 10
Drukowanie i Kopiowanie 1 - strona czarno-biała, 2- strona w kolorze


Wszystkie podane ceny są wyrażone w PLN i nie zawierają obowiązującego podatku VAT. W momencie podpisania umowy na usługi wirtualnego biura pobierana jest kaucja gwarancyjna wysokości czynszu brutto za jeden miesiąc. Kaucja jest zwracana po rozwiązaniu umowy.

Wirtualne biuro a kontrola skarbowa

Czy przed podpisaniem umowy na usługę wirtualnego biura powstrzymuje Cię obawa przed ewentualną kontrolą z urzędu skarbowego? Zastanawiasz się, czy wirtualny adres może być przyczyną problemów z urzędnikami? Musimy Cię uspokoić - siedziba firmy w wirtualnym biurze nie jest źle odbierana przez organy kontroli. W wielu wirtualnych biurach odbywa się szereg kontroli, które kończą się wydaniem pozytywnych decyzji.

Gdy urząd skarbowy planuje przeprowadzenie kontroli w Twojej firmie, otrzymasz pisemne zawiadomienie, które dotrze do wirtualnego biura, jeżeli jest to siedziba Twojej firmy. Nasi pracownicy odbierają pocztę i w możliwie najkrótszym czasie poinformują Cię o urzędowej korespondencji. Bardzo często urzędnicy podczas kontroli chcą zapoznać się z dokumentacją firmy, którą będziesz musiał przygotować. Jeżeli zechcesz spotkać się z kontrolerami skarbowymi w naszym biurze, możesz skorzystać z komfortowych przestrzeni biurowych i wynająć je na czas trwania spotkania z urzędnikami.

Dokumenty księgowe mogą być także w posiadaniu biura rachunkowego, które zajmuje się Twoją księgowością. W takim przypadku jesteś zobowiązany wskazać siedzibę biura rachunkowego i uprzedzić jego pracowników o planowanej kontroli.


Wciąż zastanawiasz się, czy wirtualna siedziba to dobry pomysł? Skontaktuj się z nami, a przekonamy Cię, dlaczego Biznes Spot to właściwy wybór! Postaw na sprawdzony adres i nasze doświadczenie w dziedzinie usług wirtualnego najmu.

Odbiór korespondencji w wirtualnym biurze

Kolejnym udogodnieniem, które oferuje wirtualne biuro, jest odbiór firmowej korespondencji. Rejestrując działalność pod wirtualnym adresem, możesz oddać sprawy organizacyjne i obsługę recepcyjną w ręce pracowników Biznes Spot. Nasza obsługa odbierze listy i poinformuje Cię drogą mailową o ich nadejściu. Jeżeli wyrazisz taką potrzebę, list zostanie otwarty, zeskanowany i przesłany na wskazany przez Ciebie adres mailowy. Dzięki temu będziesz mógł na bieżąco monitorować docierającą korespondencję. Ma to szczególne znaczenie zwłaszcza wtedy, gdy na adres firmowy przychodzą listy urzędowe, na które zazwyczaj należy odpowiedzieć w wyznaczonym terminie.

Jak sprawdzić, czy oferta wirtualnego biura obejmuje także odbiór korespondencji? Przed podpisaniem umowy dokładnie ją przeczytaj i sprawdź jej warunki. Bardzo często w umowach znajduje się zapis określający czas, w jakim wirtualne biuro powinno przekazać Ci informację o nadejściu korespondencji. W Biznes Spot możesz liczyć na profesjonalną obsługę korespondencyjną. Dzięki nam zaoszczędzisz swój biznesowy czas i zyskasz pewność, że Twoja firmowa poczta jest w dobrych rękach. Z odbioru korespondencji w wirtualnych biurach bardzo często korzystają właściciele firm, którzy wykonują swoją działalność w różnych miejscach i spędzają czas głównie poza swoją siedzibą, a wynika to ze specyfiki ich biznesu. Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź nasze biura i porozmawiajmy o tym, jak może wyglądać nasza współpraca.

Siedziba firmy w dowolnym mieście

Prowadzenie działalności w dużym mieście to nie tylko zyski, ale również koszty. Utrzymanie tradycyjnego biura to comiesięczny wydatek, który może pochłonąć dużą część firmowego budżetu. Wynajęcie na stałe biura w prestiżowej lokalizacji przez początkującego przedsiębiorcę bardzo często jest niemożliwe właśnie ze względu na wysokość opłat. Alternatywą jest wirtualne biuro, które udostępnia do rejestracji działalności atrakcyjny adres i dodatkowo oferuje pełną obsługę sekretariatu. Daje także możliwość organizowania spotkań z klientami lub kontrahentami w swoich przestrzeniach biurowych w uzgodnionych godzinach. W przypadku wirtualnych biur płacisz za rzeczywiste korzystanie z pomieszczeń biurowych i sal konferencyjnych. Pozwala to znacznie zmniejszyć koszty utrzymania biura. Wirtualne biuro Warszawa - najtaniej, nie zawsze może oznaczać najlepiej. Dlatego zapoznając się z ofertą wirtualnych biur, zwróć uwagę na to, zyska Twoja firma.


Zaletą wirtualnego biura jest również to, że swoją działalność gospodarczą możesz prowadzić w dowolnym miejscu, a na siedzibę firmy wybrać miasto, które biznesowo pozytywnie wpłynie na Twój wizerunek. Warszawa to miejsce niezwykle atrakcyjne dla przedsiębiorców i prowadzenia interesów. To tutaj działają przedstawiciele najważniejszych branż na rynku. Też możesz stać się częścią tego biznesowego świata, wybierając rozpoznawalny adres w stolicy. Biznes Spot oferuje dogodne lokalizacje w Śródmieściu i tanie wirtualne biuro. Warszawa - to miasto, gdzie Twoja firma ma największą szansę na rozwój. Wykorzystaj tę okazję!

FAQ

Niezależnie czy zarejestrujesz firmę na pl. Powstańców Warszawy 2 czy ul. Wiślanej 8 Twoja firma będzie podlegać pod I Urząd Skarbowy Warszawa Śródmieście.

To formalna siedziba Twojej firmy. Pod tym adresem masz zarejestrowaną swoją firmę, tu przychodzi korespondencja. Tutaj masz centrum wsparcia swego biznesu, które stale dla Ciebie pracuje, włącznie z osobistą wirtualną asystentką. Korzystasz w takim zakresie jaki jest Tobie potrzebny. A to wszystko bez konieczności wynajmowania własnego lokalu, zatrudniania personelu, kupowania sprzętu.

Usługi wirtualnego biura w Biznes Spot zaczynają się już od 77 zł.

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszych usług. Wszystkie formalności wykonamy z Ciebie. Napisz e-mail na info@biznesspot.pl lub zadzwoń +48 22 460 80 90

Wirtualne biuro to adres dla Twojej firmy. Fizycznie, twoje biura mogą być w innym mieście, ale jeżeli potrzebujesz adresu W Warszawie, skorzystaj z usług wirtualego biura Biznes Spot.

Wirtualne biuro pozwala na zlokalizowanie Twojej firmy w dowolnym miejscu na ziemi.

Nasze biura są czynne codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach: 09.00 - 17.00. W tym czasie możesz odebrać swoją korespondencję, wynająć salę konferencyjną czy skorzystać z pomocy asystentki.

Każdą odebraną przesyłkę rejestrujemy w dzienniku korespondencji klienta, z podaniem daty odbioru, nadawcy, numeru.

Korespondencję Twojej firmy może odebrać każda osoba, której zostanie udzielone pisemne upoważnienie.

Nie potrzebujemy pieczątki Twojej firmy. Korespondencję odbieramy na podstawie pisemnego upoważnienia.

Twoja korespondencja jest przechowywana w Biznes Spot przez 6 miesięcy od daty odbioru. Po tym czasie jest ona zniszczona.

Powiadomienie o przychodzącej korespondencji otrzymasz w dniu,
w którym została ona odebrana. Jeśli zostanie ona dostarczona po godz. 15.00 wówczas możesz otrzymać powiadomienie następnego dnia roboczego. Powiadomienie przyjdzie na podany przez Ciebie adres e-mail.

Skan korespondencji otrzymasz w dniu jej odbioru. Jeśli zostanie ona dostarczona po godz. 15.00 wówczas skan możesz otrzymać następnego dnia roboczego.

Twoją korespondencję będziemy Ci przesyłać co tydzień listem poleconym na wskazany przez Ciebie adres.

Twojej firmie zostanie przydzielony indywidualny numer telefonu. Będziesz mógł nagrać tam swoje powitanie.

Kiedy zadzwoni Twój klient w naszym systemie wyświetli się nazwa Twojej firmy. Dzięki temu recepcjonistka będzie mogła odebrać telefon używając nazwy Twojej firmy. Będzie postępowała zgodnie z Twoimi instrukcjami: może przekierować rozmowę na wskazany przez Ciebie numer telefonu albo przeprowadzi rozmowę
i następnie przekaże Ci pozyskane informacje poprzez panel klienta.

OFERTY SPECJALNE

Zniżki i promocje na dodatkowe usługi w naszej ofercie

Bezpłatne wnioski do KRS

Wnioski KRS

Szczegóły

Przenieś do nas swoją firmę a wniosek
o zmianę adresu w KRS wypełnimy dla Ciebie za darmo

50% zniżki na księgowość

Księgowość Warszawa

Szczegóły

50% zniżki na usługi księgowe dla nowych firm. Załóż firmę i zarejestruj ją pod jednym z naszych adresów a skorzystasz
z promocji przez jeden kwartał.

Sala konferencyjna w pakiecie

Sala konferencyjna Warszawa

Szczegóły

Podpisz z nami umowę a otrzymasz co miesiąc bezpłatny dostęp do sali konferencyjnej:

Adres mojej firmy +: 1 godz.
Siedziba mojej firmy: 2 godz.
Siedziba mojej firmy+: 2 godz.
Moje wirtualne biuro: 3 godz.
Wirtualny sekretariat: 1 godz.
Biuro serwisowane: 4 godz.

DODATKOWE USŁUGI

Zakładanie firm Zakłdanie firm Warszawa
Zakładanie firm

Nasi doświadczeni specjaliści założą dla Ciebie firmę szybko i skutecznie. Posiadają też wiedzę na temat rejestracji zmian w urzędach aby były one akceptowane bez zastrzeżeń.

Przejdź do oferty

Sale konferencyjne

Sale konferencyjne Warszawa
Sale konferencyjne

Biznesowe spotkanie w profesjonalnym otoczeniu możesz odbyć w salach konferencyjnych Biznes Spot. Recepcjonistka powita Twoich gości.
W zależności od Twoich dyspozycji poda im kawę, herbatę, ciastka. Proponujemy wynajem sali w rozliczeniu godzinowym lub za cały dzień. Ogromną korzyścią jest możliwość zaparkowania samochodu zaraz przy budynku lub na podziemnym parkingu.

Przejdź do oferty
Księgowość Księgowość Warszawa
Księgowość

Realizujemy szeroki zakres usług księgowych i kadrowo-płacowych. Nasi doświadczeni eksperci posiadają licencje Ministra Finansów. Zajmą się Twoimi finansami w sposób profesjonalny i rzetelny.

Przejdź do oferty

PRZECZYTAJ O LOKALIZACJACH

Wirtualne biuro Warszawa Centrum

Wirtualne biuro Warszawa Powiśle


Previous
Next

SKONTAKTUJ SIĘ

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zadzwoń do nas lub zostaw kontakt do siebie.

+48 22 460 80 90