Panel klienta

Wirtualne biuro

Previous
Next
Biznes Spot POWIŚLE Wirtualne biuro POWIŚLE Wirtualne biuro POWIŚLE Wirtualne biuro POWIŚLE Wirtualne biuro POWIŚLE Wirtualne biuro CENTRUM Wirtualne biuro CENTRUM

Oferujemy dwie prestiżowe lokalizacje w Warszawie do wyboru:

ul. Wiślana 8, 00-317 Warszawa

pl. Powstańców Warszawy 2, 00-030 Warszawa

Wirtualne biuro jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które swoją pracę wykonują zdalnie, tzw. freelancerów, ale też dla wszystkich firm o rozproszonych strukturach. Skąd pomysł na takie usługi? Rejestrując działalność gospodarczą, musisz podać adres siedziby, pod którym będzie zarejestrowana. Możesz oczywiście zarejestrować firmę w mieszkaniu, w którym mieszkasz.

Czy będzie to jednak właściwe rozwiązanie? Zwróć uwagę na to jak postrzegany będzie Twój wizerunek, ale także czy będzie to dobre rozwiązanie dla Ciebie, gdy potencjalni Klienci będą zakłócać Twój spokój. Na ratunek w takich sytuacjach przychodzi wirtualne biuro Warszawa, które nie tylko ułatwi Twój start, ale też funkcjonowanie nowego przedsiębiorstwa.

Usługa/Pakiet Adres mojej firmy Adres mojej firmy+ Siedziba mojej firmy Siedziba mojej firmy+ Wirtualne biuro Wirtualny sekretariat
Adres do rejestracji
Adres korespondencyjny
Odbiór korespondencji
(listy, kurier, paczki - małe)
Przechowywanie korespondencji
Rejestracja korespondencji
Powiadomienia przez panel na adres e-mail
Skany korespondencji (do 100 stron)
Odsyłanie korespondencji
pocztą co tydzień
Dedykowana linia telefoniczna
z obsługą recepcjonistki
Fax
Sala konferencyjna 1h 2h 3h 4h
Logo na tablicy informacyjnej 50% zniżki 50% zniżki
Cennik
Płatność miesięczna - 139 195 259 395 259
Płatność Roczna 924 1044 1548 2148 2844 2148
Płatność roczna (cena za miesiąc) 77 87 129 179 237 179

Usługi dodatkowe - w ramach wirtualnego biura

Wysyłka listu na żądanie 10 + opłata pocztowa
Skan korespondencji na żądanie 5 za str.
Przesyłka kurierska
opłata + 25%
Zwrot korespondencji wysłanej przez Klienta opłata pocztowa
Zwrot korespondencji nieodebranej przez Klienta 10
Drukowanie i Kopiowanie 1 - strona czarno-biała, 2- strona w kolorze


Wszystkie podane ceny są wyrażone w PLN i nie zawierają obowiązującego podatku VAT. W momencie podpisania umowy na usługi wirtualnego biura pobierana jest kaucja gwarancyjna wysokości czynszu brutto za jeden miesiąc. Kaucja jest zwracana po rozwiązaniu umowy.


Wirtualne biuro Warszawa Centrum

Wiemy już, że wirtualne biuro w Warszawie to świetny sposób na rozpoczęcie działalności. Jak jednak w praktyce wygląda jego wynajęcie? Decydując się na taką usługę masz możliwość zarejestrowania firmy pod jego adresem, a w konsekwencji przekierowania na ten adres całości poczty firmowej. Obawiasz się, że coś Cię ominie? Nie musisz. Pracownicy nie tylko odbierają listy, ale też drogą mailową informują Cię o ich nadejściu. Wynajmując warto zwrócić uwagę na zapisy w umowie – mianowicie, warto sprawdzić czy zawarty został zapis odnośnie odbierania poczty i powiadamiania o jej nadejściu w tym samym dniu. Zapis powinien również zawierać ewentualne kary za niedotrzymanie warunków umowy. Zabezpieczenie w tej formie jest niezwykle ważne, głównie w zakresie korespondencji urzędowej, która wyznacza krótki czas na załatwienie sprawy. Część biur oferuje również możliwość wykonania skanu korespondencji – na Twoją prośbę korespondencja zostanie otwarta, list zeskanowany i przesłany pocztą mailową na wskazany adres. Jest to rozwiązanie niezwykle wygodne, ale też pozwalające na zaoszczędzenie czasu. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które nie tylko nieustannie są w biegu, nie ma ich na miejscu, ale też dla tych, dla których nowoczesne rozwiązania IT nie stanowią przeszkody.

Wirtualne biuro to również dobre rozwiązanie dla osób, które prowadzą działalność o wyjątkowym charakterze, wymagającą wykonywania czynności w różnych miejscach. Wówczas, jako siedzibę przedsiębiorstwa wskazuje się jeden adres, jednak we wniosku rejestracyjnym zaznacza się również inne miejsca wykonywania działalności.

Zwracamy jednak uwagę, że ważną rolę odgrywa wirtualny adres, pod którym zostanie zarejestrowana firma. Wybierając np. Mokotów stawiasz na dobrze skomunikowany obszar miasta, nowoczesne biurowce, elegancką aranżację wnętrza. Podobnie jak biura Biznes Spot zlokalizowane w Centrum i na Powiślu, na każdym zrobią wrażenie, a już z pewnością na Twoim Kliencie czy kontrahencie. Wybierając wirtualne biuro, warto odwiedzić kilka lokalizacji, sprawdzić okolicę i dopiero wtedy podjąć właściwą decyzję.

Wirtualne biuro Warszawa Powiśle

Decydujesz się na wynajęcie wirtualnego biura na Śródmieściu i zastanawiasz się czy będzie ono pełnić jedynie funkcję odbioru Twojej firmowej korespondencji? Nic takiego. We wszystkich lokalizacjach oferowana jest też możliwość korzystania z przestrzeni biurowej – możesz wynająć biuro, biurko czy też salę konferencyjną. Czy jest to dobre rozwiązanie? Wydaje się być najlepsze, jeśli nie chcesz lub nie możesz pozwolić sobie na wynajem czy zakup własnej siedziby. Organizując spotkania z Klientami, negocjacje z Kontrahentami – wyobrażasz sobie, że będziesz je przeprowadzać we własnym domu? Z biegającymi dziećmi i niespodziewanymi gośćmi? Być może uda Ci się wydzielić specjalną część na zorganizowanie spotkania z Klientem w Twoim mieszkaniu. Pamiętaj jednak, że nadal nie będzie to profesjonalne biuro a mieszkanie. Czy będziesz czuć się tam dobrze? Czy Twój potencjalny Klient/Kontrahent będzie miał wrażenie, że współpracuje z profesjonalistą? Jeśli musisz spotkać się z Klientem – skorzystaj z wirtualnego biura Warszawa Praga i zwiększ swoje szanse na rozwój działalności, a w konsekwencji wzrost zysków. Korzystając z profesjonalnie przygotowanych do tego miejsc, możesz zyskać nie tylko dostęp do biura czy sali konferencyjnej. W większości, takie miejsca zapewniają profesjonalną obsługę spotkań. Odpowiednio przeszkolona kadra, m.in. recepcjonistka zadba o przywitanie gości czy podanie napojów. Najważniejszą zaletą takich miejsc jest możliwość ich wynajęcia na godziny – płacisz za czas spędzony w sali konferencyjnej lub biurze, co może okazać się znacznie tańszym rozwiązaniem. Jeśli szukasz wirtualnego biura w Warszawie, polecamy wybór lokalizacji oferowanych przez Biznes Spot, które cieszą się ogromną popularnością z uwagi na świetną lokalizację i obsługę. Zastanawiasz się jak rozwiązać problem wirtualnego biura a miejsca prowadzenia działalności? Siedzibę biura możesz mieć w dowolnym miejscu, a w zupełnie innym, oddalonym nawet o setki kilometrów prowadzić działalność. Nic nie stoi na przeszkodzie.

Wirtualny adres Warszawa

Decydując się na skorzystanie z oferty zastanawiasz się pewnie, co dzieje się w sytuacji przeprowadzania kontroli skarbowej. Wyjaśniając zagadnienia związane z wirtualnym biurem i urzędem skarbowym wyjaśniamy, że w przypadku rejestracji przedsiębiorstwa pod adresem wirtualnego biura, pod tym samym adresem mogą zostać prowadzone czynności i postępowanie administracyjne. Wirtualne biuro a kontrola skarbowa – jak wygląda? Tak jak w przypadku kontroli w siedzibie przedsiębiorstwa, przedsiębiorca otrzymuje zawiadomienie o wszczęciu kontroli w zakresie prowadzonej działalności. Zawiadomienie otrzymane w wersji papierowej dociera do przedsiębiorcy za pośrednictwem wirtualnego biura. Najczęściej, urzędy skarbowe do przeprowadzenia kontroli potrzebują dostępu do dokumentów firmy. W takiej sytuacji, jako właściciel przedsiębiorstwa, powinieneś zadbać o jej dostarczenie bądź zawiadomić organ o jej dostępności w innym miejscu. Dokumenty księgowe mogą znajdować się w biurze rachunkowym prowadzącym Twoją księgowość – wówczas należy wskazać siedzibę biura rachunkowego i uprzedzić pracowników o planowanej kontroli. Zwracamy jednak uwagę, że siedziba spółki w wirtualnym biurze nie jest negatywnie odbierana przez organy kontrolne. W wielu wirtualnych biurach odbył się już szereg kontroli, które zakończyły się pozytywnie. Co więcej – kontrola może odbyć się w nie tylko u Klientów stale korzystających z takich usług, ale też w formie jednorazowego wynajmu biura, tylko i wyłącznie w celu kontroli. Więcej na ten temat piszemy na naszym blogu w temacie “Wirtualne biuro a urząd skarbowy”.

Wirtualny adres dla działalności gospodarczej

Wybranie wirtualnego biura jest poważną decyzją. Wiele osób wybiera tani wirtualny adres firmy, jednak powinniśmy kierować się nie tylko ceną , ale też wieloma innymi czynnikami. Zaliczyć do nich możemy prestiżowy adres – dogodna lokalizacja, estetyczny wygląd biurowca mają ogromny wpływ na postrzeganie Twojej firmy przez Klientów. Warto zadbać by adres firmy był łatwy do zlokalizowania, rozpoznawalny. Idealnie, jeśli będzie zlokalizowane w biznesowej okolicy. Dobrze dobrany adres działalności gospodarczej wpływa pozytywnie na budowanie zaufania wśród Klientów. Zwróć uwagę również na pracowników. Wbrew pozorom są wizytówką Twojej firmy. Warto zwrócić uwagę na ich doświadczenie, przygotowanie zawodowe, ale też ilość osób. Zbyt mała ilość personelu może sprawić, że nie będą w stanie profesjonalnie obsłużyć wszystkich Klientów/Kontrahentów w jednym czasie. Ważne jest również zwrócenie uwagi na godziny pracy biura. Nawet tanie wirtualne biuro jest w stanie zaoferować swoim Klientom dłuższe godziny pracy, poza standardowymi 9-17, które ułatwiają właścicielowi kontakt z biurem, ale też odbieranie korespondencji. Im dłużej otwarte biuro, tym dogodniejsze warunki do umówienia spotkania z Kontrahentem. Powinieneś koniecznie zwrócić uwagę również na podpisywaną umowę najmu. Przede wszystkim zwróć uwagę na czas jej trwania. Im dłuższy czas trwania umowy, tym większe szanse, że zarejestrowana przez Ciebie firma nie będzie musiała zmieniać lokalizacji i dokumentów. Niestety, takie zmiany dla właściciela działalności gospodarczej są nie tylko znacznym utrudnieniem, ale też wiążą się z wysokimi kosztami. Ponadto, należy zwrócić uwagę, czy osoba wynajmująca jest właścicielem nieruchomości, a jeśli wynajmuje lokal, to czy posiada zgodę właściciela bądź administratora na podnajem powierzchni. Ważnym elementem umowy są również opłaty. Zdecydowanie warto unikać rozwiązań, które mają ukryte, dodatkowe usługi. Umowa powinna zawierać jasny i przejrzysty cennik, który nie będzie zawierał konieczności dopłaty za wykonanie drobnych czynności biurowych czy odebranie korespondencji.

Wybierając wirtualne biuro warto brać pod uwagę nie tylko cenę, ale też całokształt. Pozwala to osiągnąć ogromne korzyści, ale nie zawsze wiązać się musi z ogromnymi opłatami. Najczęściej cena wirtualnego biura ustalana jest indywidualnie i jest uzależniona od zakresu usług, z jakich korzysta osoba wynajmująca. Dla przedsiębiorców decydujących się na długofalową współpracę oferuje atrakcyjne warunki współpracy. Nie zapominajmy, że na cenę wpływ ma również lokalizacja biura.

Podsumowując, wirtualne biuro to rozwiązanie, które staje się z roku na rok coraz popularniejszym wyborem wśród wolnych zawodów, freelancerów, start-upów i wszelkich małych firm rozwijających swoją działalność w sieci. Można bez zastanowienia powiedzieć, że jest to rozwiązanie dla wszystkich osób, które nie boją się nowoczesnych rozwiązań. Rozwiązanie to sprawdzi się również w przypadku działalności, których oddział będzie funkcjonował w innym mieście, a firma będzie zarządzana z biura wirtualnego, gdyż np. spotkania z Klientami/Kontrahentami są sporadyczne. Jest to również dobre rozwiązanie dla osób pracujących na etacie, posiadających firmę, która stanowi ich dodatkowe zajęcie i źródło dochodu. Można wówczas zadbać o wyższy komfort pracy.

OFERTY SPECJALNE

Zniżki i promocje na dodatkowe usługi w naszej ofercie

Bezpłatne wnioski do KRS

Wnioski KRS

Szczegóły

Przenieś do nas swoją firmę a wniosek
o zmianę adresu w KRS wypełnimy dla Ciebie za darmo

50% zniżki na księgowość

Księgowość Warszawa

Szczegóły

50% zniżki na usługi księgowe dla nowych firm. Załóż firmę i zarejestruj ją pod jednym z naszych adresów a skorzystasz
z promocji przez jeden kwartał.

Sala konferencyjna w pakiecie

Sala konferencyjna Warszawa

Szczegóły

Podpisz z nami umowę a otrzymasz co miesiąc bezpłatny dostęp do sali konferencyjnej:

Adres mojej firmy +: 1 godz.
Siedziba mojej firmy: 2 godz.
Siedziba mojej firmy+: 2 godz.
Moje wirtualne biuro: 3 godz.
Wirtualny sekretariat: 1 godz.
Biuro serwisowane: 4 godz.

DODATKOWE USŁUGI

Zakładanie firm Zakłdanie firm Warszawa
Zakładanie firm

Nasi doświadczeni specjaliści założą dla Ciebie firmę szybko i skutecznie. Posiadają też wiedzę na temat rejestracji zmian w urzędach aby były one akceptowane bez zastrzeżeń.

Przejdź do oferty

Sale konferencyjne

Sale konferencyjne Warszawa
Sale konferencyjne

Biznesowe spotkanie w profesjonalnym otoczeniu możesz odbyć w salach konferencyjnych Biznes Spot. Recepcjonistka powita Twoich gości.
W zależności od Twoich dyspozycji poda im kawę, herbatę, ciastka. Proponujemy wynajem sali w rozliczeniu godzinowym lub za cały dzień. Ogromną korzyścią jest możliwość zaparkowania samochodu zaraz przy budynku lub na podziemnym parkingu.

Przejdź do oferty
Księgowość Księgowość Warszawa
Księgowość

Realizujemy szeroki zakres usług księgowych i kadrowo-płacowych. Nasi doświadczeni eksperci posiadają licencje Ministra Finansów. Zajmą się Twoimi finansami w sposób profesjonalny i rzetelny.

Przejdź do oferty

FAQ

Twoja firma zarejestrowana pod naszym adresem, niezależnie pod którym, będzie podlegać pod następujące urzędy:

I Urząd Skarbowy

Warszawa Śródmieście
ul. Lindleya 14, 02-013 Warszawa
T: +48 22 58 46 100

Urząd Dzielnicy
Śródmieście m. St. Warszawy

ul. Nowogrodzka 43, 00-691 Warszawa
T: +48 22 699 82 09

XII Wydział Gospodarczy KRS
ul. Czerniakowska 100
00 - 454 Warszawa
T: +48 22 44 00 691 i +48 22 44 00 692

To formalna siedziba Twojej firmy. Pod tym adresem masz zarejestrowaną swoją firmę, tu przychodzi korespondencja. Tutaj masz centrum wsparcia swego biznesu, które stale dla Ciebie pracuje, włącznie z osobistą wirtualną asystentką. Korzystasz w takim zakresie jaki jest Tobie potrzebny. A to wszystko bez konieczności wynajmowania własnego lokalu, zatrudniania personelu, kupowania sprzętu.

Nasze biura są czynne codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach: 09.00 - 17.00. W tym czasie możesz odebrać swoją korespondencję, wynająć salę konferencyjną czy skorzystać z pomocy asystentki.

Każdą odebraną przesyłkę rejestrujemy w dzienniku korespondencji klienta, z podaniem daty odbioru, nadawcy, numeru.

Korespondencję Twojej firmy może odebrać każda osoba, której zostanie udzielone pisemne upoważnienie.

Nie potrzebujemy pieczątki Twojej firmy. Korespondencję odbieramy na podstawie pisemnego upoważnienia.

Twoja korespondencja jest przechowywana w Biznes Spot przez 6 miesięcy od daty odbioru. Po tym czasie jest ona zniszczona.

Powiadomienie o przychodzącej korespondencji otrzymasz w dniu,
w którym została ona odebrana. Jeśli zostanie ona dostarczona po godz. 15.00 wówczas możesz otrzymać powiadomienie następnego dnia roboczego. Powiadomienie przyjdzie na podany przez Ciebie adres e-mail.

Skan korespondencji otrzymasz w dniu jej odbioru. Jeśli zostanie ona dostarczona po godz. 15.00 wówczas skan możesz otrzymać następnego dnia roboczego.

Twoją korespondencję będziemy Ci przesyłać co tydzień listem poleconym na wskazany przez Ciebie adres.

Twojej firmie zostanie przydzielony indywidualny numer telefonu. Będziesz mógł nagrać tam swoje powitanie.

Kiedy zadzwoni Twój klient w naszym systemie wyświetli się nazwa Twojej firmy. Dzięki temu recepcjonistka będzie mogła odebrać telefon używając nazwy Twojej firmy. Będzie postępowała zgodnie z Twoimi instrukcjami: może przekierować rozmowę na wskazany przez Ciebie numer telefonu albo przeprowadzi rozmowę
i następnie przekaże Ci pozyskane informacje poprzez panel klienta.

SKONTAKTUJ SIĘ

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zadzwoń do nas lub zostaw kontakt do siebie.

+48 22 460 80 90