Panel klienta

Zakładanie firm i rejestracja spółek

więcej

Założenie firmy wymaga znajomości obowiązujących przepisów, procedur i zasad. Może to być trudne zwłaszcza w sytuacji, gdy przepisy się stale zmieniają.

Nasi doświadczeni specjaliści założą dla Ciebie firmę szybko i skutecznie. Posiadają też wiedzę na temat rejestracji zmian w urzędach, aby były one akceptowane bez zastrzeżeń.

 

Zakładanie firm Warszawa

 

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zadzwoń do nas lub zostaw kontakt do siebie.

+48 22 460 80 90

Formularz kontaktowy

Rejestracja spółki z o.o. w KRS Cena brutto Opłata w KRS Razem brutto
Rejestracja przez S24
 
647 350 997
Rejestracja przez PRS
 
795 600 1395
Rejestracja zmian w KRS Cena brutto Opłata w KRS Razem brutto*
Rejestracja zmian przez S24
 
399 300 699

Rejestracja zmian przez PRS

797 350 1147
Pozostałe Cena brutto Opłata w KRS Razem brutto
Rejestracja sp. komandytowej, akcyjnej wycena indywidualna - -
Rejestracja zmiany w KRS - S24 492 300 792
Rejestracja zmiany w KRS - PRS 647 350 997
Zgłoszenie/aktualizacja VAT-R 123 - 123
Zgłoszenie/aktualizacja NIP-8 123 - 123
Złożenie i odbiór dokumentów w urzędach 37 - 37
Podatek PCC-3 123 23** 146

Dodatkowe opłaty:

* W opcji wniosku papierowego koszty zostaną powiększone o wynagrodzenie notariusza, które wynoszą ok. 1000 zł. Na wynagrodzenie notariusza ma wpływ wysokość kapitału zakładowego, liczba wspólników (liczba wpisów).

** Kwota podatku 23 zł została wyliczona od kapitału zakładowego 5000 zł. Podatek PCC-3 wynosi 0,5% kapitału zakładowego.


Podane wyżej ceny wyrażone w PLN są finalne i nie jest od nich naliczany podatek VAT.

OFERTY SPECJALNE

Zniżki i promocje na dodatkowe usługi w naszej ofercie

Bezpłatne wnioski do KRS

Wnioski KRS

Szczegóły

Przenieś do nas swoją firmę a wniosek o zmianę adresu w KRS wypełnimy dla Ciebie za darmo

Sala konferencyjna w pakiecie

Sala konferencyjna Warszawa

Szczegóły

Podpisz z nami umowę a otrzymasz co miesiąc bezpłatny dostęp do sali konferencyjnej:

Adres mojej firmy +: 1 godz.

Siedziba mojej firmy: 2 godz.

Siedziba mojej firmy+: 2 godz.

Moje wirtualne biuro: 3 godz.

Wirtualny sekretariat: 1 godz.

Biuro serwisowane: 4 godz.

Księgowość

Księgowość Warszawa

Szczegóły

Usługi księgowe dla nowych firm. Załóż firmę i zarejestruj ją pod jednym z naszych adresów.

DODATKOWE USŁUGI

Profesjonalna pomoc podczas rejestracji spółki w Warszawie

Rejestracja spółek kapitałowych i innych w Warszawie może być dobrym wyborem z różnych względów. Jedną z korzyści założenia spółki właśnie w Warszawie jest największe doświadczenie tutejszej skarbówki w kontaktach z przedsiębiorcami.

Rejestracja spółki wymaga spełnienia sporej liczby formalnych wymogów. Wszelkie informacje są niby dostępne w internecie, ale profesjonalna pomoc sprawi, że proces rejestracji spółki przebiegnie gładko i nie wyjdą potem na jaw nieprzewidziane komplikacje.

Nie jesteśmy teoretykami a praktykami. Profesjonalne zakładanie i rejestracja spółki nie mają dla nas tajemnic. Metoda rejestracji tradycyjna czy rejestracja s24 nie robi dla nas różnicy.

Usługi rejestracji i założenia spółki w Warszawie - co wchodzi w zakres?

Oferujemy profesjonalne zakładanie firm. Dla osób zlecających oznacza to minimum formalności. Oferujemy możliwości rejestracji spółki w sposób tradycyjny z udziałem notariusza jak też rejestracji spółki w s24. Przygotujemy dokumenty potrzebne do rejestracji spółki oraz złożymy wniosek o rejestrację. Po założeniu spółki zgłosimy ją do urzędu skarbowego, ZUS oraz rejestru beneficjentów. Możemy się też zająć formalnościami, gdy konieczna stanie się zmiana umowy spółki.

Korzyści z rejestracji firmy w Warszawie z Biznes Spot

Warszawa jako największe miasto w Polsce, jeden z największych ośrodków akademickich i centrów biznesowych przyciąga kapitał ludzki z całej Polski i nie tylko. Stosunkowo łatwy dostęp do wykwalifikowanych pracowników sprawia, że warto zarejestrować spółkę w Warszawie.

Warszawa ma dobrze rozwiniętą infrastrukturę biznesową: biurowce, centra konferencyjne. Oferuje też łatwy dostęp do usług finansowych czy prawniczych. Warszawa jest też dynamicznym ośrodkiem biznesowym i startupowym co sprzyja rozwojowi nowych przedsięwzięć.

Rejestracja spółek w Warszawie ma również tę zaletę, że to tutaj znajdują się instytucje rządowe co ciągle ma w Polsce znaczenie przy prowadzeniu biznesu. Tutaj też mają swoje centrale organizacje skupiające biznesmenów.

Zarejestrować spółkę w Warszawie warto również ze względu na centralne położenie miasta i dobre skomunikowanie. Są tu dwa lotniska, bardzo wiele pociągów przejeżdża tędy albo zaczyna czy kończy bieg. Również infrastruktura drogowa sprawia, że warto założyć spółkę właśnie tutaj.

Zakładanie i rejestracja spółek - oferta

Jeżeli zdecydujesz się założyć firmę z nami zaoferujemy Ci na rozruch bezpłatnie usługi księgowe.

Korzystając z usługi rejestracji spółki w Warszawie można przy okazji zostać naszym klientem na dłużej. Zależnie od wybranego pakietu usług zaoferujemy Ci dodatkowe bonusy. Może to być na przykład możliwość korzystania bezpłatnie przez określony czas z sali konferencyjnej.

Jeżeli przeniesiesz swoją firmę do nas rejestracja KRS będzie wymagała aktualizacji. W takim przypadku to nie Twój kłopot. Koszty rejestracji spółki i samą zmianę dokumentów bierzemy na siebie.

Współpraca z Biznes Spot przy założeniu spółki w Warszawie - proces krok po kroku

Założyć spółkę można na dwa sposoby. Metoda rejestracji spółki zależy od złożoności umowy spółki. Prosta spółka może być założona przez system KRS s24. Do rejestracji podmiotu, którego treść umowy spółki jest bardziej skomplikowana konieczny będzie udział notariusza. Będzie to potrzebne na przykład, gdy treść umowy spółki ma przewidywać prawo pierwokupu udziałów w razie chęci wycofania się jednego z udziałowców. Także pierwszym krokiem jest określenie, w czym oczywiście pomożemy, jaka metoda rejestracji spółki wchodzi w grę.

Niezależnie od metody rejestracja spółki wymaga podjęcia wielu decyzji zanim nastąpi zawarcie umowy spółki: nazwy spółki, adresu, adresu do doręczeń. Dalej muszą zostać określeni wspólnicy umowy spółki i wysokość ich udziałów, trzeba wyznaczyć zarząd spółki i funkcje poszczególnych osób w zarządzie a także sposób reprezentacji w kontaktach zewnętrznych (spółka może mieć do tego prokurenta). To wszystko trzeba zawczasu wiedzieć, żeby nasza pomoc w rejestracji mogła być skuteczna.

Ale to nie wszystko. Należy wybrać kody PKD. Wspólnicy umowy spółki mogą na tym etapie wybrać dowolnie dużą liczbę kodów, co może się przydać w przyszłości. Nie będzie wtedy konieczna zmiana umowy spółki. Rejestracja KRS nie daje już takiej dowolności i spółka będzie musiała się ograniczyć do dziesięciu kodów - jednego wiodącego i dziewięciu uzupełniających.

Prosta spółka jak było wyżej może zostać zarejestrowana w przez system KRS s24. Jednak wspólnicy dla uzyskania możliwości rejestracji spółki muszą mieć profile zaufane albo podpisy kwalifikowane. Wymaga tego system do rejestracji spółki. Problem można ominąć dając odpowiednie upoważnienia prawnikowi.

Jak już pisaliśmy rejestracja spółki w s24 jest możliwa w przypadku, gdy projekt umowy spółki jest standardowy. System KRS s24 ma wbudowany szablon takiej umowy i nie ma możliwości jego zmiany. Gdy projekt umowy spółki zawiera niestandardowe rozwiązania konieczne staje się zawarcie umowy spółki u notariusza.

W takim przypadku koszty rejestracji spółki wzrastają. Taksa notarialna jest zależna od wysokości wnoszonego kapitału. Jednak spółki rejestrowane w ten sposób mogą przyjąć nie tylko udziały w formie pieniędzy, ale na przykład wkładu rzeczowego. Można też zapisać w umowie spółki niestandardowy sposób wycofania się z niej wspólnika. Generalnie w takiej umowie notariusz spółki może zapisać wszystko na co zezwala prawo spółek.

Zarejestrowaną spółkę trzeba zgłosić do urzędu skarbowego, do ZUS oraz od niedawna również do CRBR, czyli Centralnego Rejestru Beneficjentów Rzeczywistych.

 

FAQ

Na czym polega pomoc Biznes Spot w założeniu firmy?

To zależy od Ciebie. Możemy zająć się całym procesem począwszy od wyboru formy prawnej i sposobu rejestracji - poprzez umowę spółki i notariusza - a kończąc na urzędach: KRS, US, ZUS. Równie dobrze możemy tylko wypełnić wnioski i złożyć je w urzędach.

W jakim najkrótszym czasie mogą Państwo zarejestrować spółkę?

W trybie S24 spółka może być zarejestrowana w czasie 24 godzin, NIP i regon są nadawane do 3 dni roboczych.

Czy mogę zlecić Wam rejestrację zmian w mojej firmie?

Tak, pomagamy rejestrować wszelkie zmiany, np. zmiana nazwy, siedziby, adresu, składu zarządu, Rady Nadzorczej, udziałowców, przedmiotu działalności i inne.

Co mam zrobić, aby skorzystać z Waszych usług?

Wypełnij formularz kontaktowy a nasz konsultant ustali z Tobą dalsze kroki.

SKONTAKTUJ SIĘ

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zadzwoń do nas lub zostaw kontakt do siebie.

+48 22 460 80 90

Formularz kontaktowy

Whatsapp